Конкурс Пупс

Конкурс Пупс (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Пупс

Бажано, щоб брала участь рівна кількість хлопців та дівчат, які сідають в коло за схемою «хлопчик-дівчинка». Береться пупс (лялька, іграшка). Кожен з гравців говорить по черзі: «Я цілую цього пупса туди-то», — і називає місце, куди його цілувати. Повторюватися не можна. Коли доходить до того, що хтось не може назвати нового місця, куди цілувати, усі по черзі виконують свою останню заявку з сусідом (сусідкою). Прийняття деякої кількості спиртного під час гри тільки вітається.

Конкурс Пупс, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *