Ялинка за фен-шуй

Ялинка за фен-шуй

Ви можете собі уявити, що на Новий рік ми прикрашаємо не ялинку, а… вишневе дерево? Ні? А даремно! Такий варіант розвитку подій був би цілком можливий. Що, втім, анітрохи не змінило б суті свята.
Звичай прикрашати дерева на Новий рік йде коренями в глибоку старовину. Наші предки вірили, що в деревах живуть духи родючості, яких треба задобрити всілякими дарами: квітами, фруктами і випічкою. У кожного народу було своє «новорічне» дерево. У слов’ян — вишня, яку спеціально вирощували в діжах, вгадуючи, щоб дерево зацвіло точно до свята. А у народів Західної Європи — ялинка, символ безсмертя, довголіття і здоров’я. Складися історія трохи по-іншому, ми з вами сьогодні пішли б не на ялинковий базар, а на вишневий!

Яку ялинку обрати

Останнім часом багато хто надає перевагу штучним ялиночкам. Проте, з точки зору фен-шуй, це не зовсім правильно. У Новий рік у будинку обов’язково має бути присутнім дух живого дерева — інакше вам просто нікого буде задобрювати! Якщо придбати живу ялинку ви з яких-небудь причин не можете, обов’язково поставте у будинку хоч би декілька ялинових або соснових гілочок. Гарною альтернативою для тих, кому жалко зрубувати ялиночку, стане ялина, висаджена в горщик. Таку лісову красуню з настанням теплих днів можна пересадити в землю у дворі будинку або на дачі.
Обираючи ялиночку за розміром, не скупіться, як герой старого пластилінового мультфільму, і не кричите: «Замала буде»! Новорічна ялинка не повинна впиратися в стелю, щоб не порушити у будинку правильну циркуляцію енергії Ци. І вже зовсім негоже, якщо вам доведеться зрізувати верхівку ялинки, оскільки в ній знаходиться «найвідчутніше» і енергоємніше місце дерева.

Де поставити ялинку за фен-шуй

Як тільки ви занесете ялинку у будинок, він відразу наповниться ароматом хвої і відчуттям свята. Але не розслабляйтеся — тепер вам належить знайти для ялинки правильне місце. Не варто засовувати лісову красуню в кут або ставити до стіни в цілях економії простору. Навколо ялинки має бути досить місця, щоб можна було обійти її кругом або, взявшись за руки з рідними і друзями, пройтися навколо ялиночки хороводом. Не смійтеся — хоровод навколо новорічного дерева має важливе сакральне значення, символізуючи річний оборот Землі навколо Сонця. Чим ширше і рівніше у вас вийде круг, тим більше рівно і плідно пройде наступний рік.
Те ж саме значення має і інший символ свята — новорічний вінок. Зв’яжіть з гілок ялини або сосни круг, причепіть до нього дзвоник (його звук не пропустить негативну енергію у будинок) і повісьте вінок на вхідні двері. Тепер удача точно знатиме, в який будинок постукати!
Але повернемося до нашої новорічної ялинки. Якщо на підлозі не знайшлося досить місця для її установки, спробуйте… привісити її до стелі! Ялинка, що звисає верхівкою вниз, на кшталт великої люстри, — справжній хіт останніх років. І це не просто данина моді: перевернута ялинка посилає Всесвіту сигнал про те, що вам набридло буденне життя, ви хочете його змінити. Тому наважуватися на такий «експеримент» слід тільки у тому випадку, якщо ви дійсно готові до змін.

Іграшки для ялинки

Іграшки, які ми розвішуємо на ялинці, — це теж свого роду «замовлення» Всесвіту на майбутній рік. Прикрашаючи деревце скляними кулями і горіхами в позолоченому папері, ми і не замислюємося про те, звідки пішла така традиція. Між тим кулі — це «осучаснені» яблука і яйця, які наші предки вішали на новорічне дерево як символ родючості. А горіхи повинні були захищати будинок від нечистої сили, оскільки втілювали таємницю божого промислу.
І сьогодні ми можемо скористатися знаннями, щоб притягнути в Новий рік щастя й вдачу. Наприклад, якщо ви хочете збільшити достаток — прикрасьте ялинку блискучими монетами (можна використати шоколадні «монети» в золотій фользі) і грошовими купюрами. Мрієте зустріти другу половинку? Повісьте на ялинку червоні іграшки — краще у формі сердечок або пташок. Тому, хто бажає народити дитину, слід прикрасити деревце дитячими пінетками і брязкальцями. А велика кількість їстівних прикрас обіцяє сите і безбідне життя впродовж усіх 12 місяців.

Ялинка за фен-шуй

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *