Якого кольору рік Півня 2017?

Якого кольору рік Півня 2017?

Згідно з китайським (східним) календарем кожен рік з 12-ти річного циклу має свого покровителя – тварина (яку слід по-особливому зустрічати), яка передає року частину свого характеру і оберігає тих, хто намагається її умилостивити.
2017 рік пройде під знаком Півня. У 2017 році керуючою стихією буде вогонь, який втілює червоний колір, силу, міць, енергію, рух, оновлення та лідерство і в поєднанні з вдачею самого представника знака наповнить рік перспективами та безліччю життєвизначаючих моментів.


Вогнянному Півню подобаються червоний, рубиновий, карминовий, рудий, золотий або малиновий кольори, з якими слід поєднувати чорний (глибокий колір сажі), блискучий білий, перламутровий. Тому саме в цих кольорах одягу слід зустрічати рік Вогнянного Півня. Крім цього, ці кольори будуть доречні в новорічному інтер’єрі і при виборі одягу й наряду на новорічну ніч. При виборі кольору уникайте ексцентричних сумішей. Нехай ваш образ заповниться благородними вогняними відтінками червоного, який у поєднанні з багатим золотим, новорічних білим і офіційним чорним створять ідеальний варіант для святкування Нового 2017 року.

Якого кольору рік Півня 2017?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *