Який характер у людей, що народилися в рік Кози (Вівці)? Зустріч Нового року 2015

Який характер у людей, що народилися в рік Кози (Вівці)? Зустріч Нового року 2015

У цій статті з’ясуємо який характер у людей, що народилися в рік Кози (Вівці). Отже, люди, що народилися в рік Кози, ніколи і нікому не відмовляють у допомозі і готові поділитися з голодним останнім буханцем хліба. Цілком природно, що вони чудово відчувають себе у всіх сферах пов’язаних з благодійністю, милосердям і т.д.

В більшості своїй в рік Кози народилися люди, характер яких поєднує в собі здоровий практицизм з чудовими творчими здібностями. Вони можуть бути вченими, що здійснюють відкриття багато в чому завдяки інтуїції, а також артистами і письменниками, які виділяються своєю незвичністю.

Можна сказати, що характер людей, народжених в рік Кози (дивіться – гороскоп 2015), в основному покладистий, але тільки тоді, коли все йде добре. Ситуація, яка виходить з-під контролю, змушує Козу нервувати. Боязкість та сором’язливість нерідко заважають Козам (Вівцям) просуватися вгору по соціальних сходах. Ще більше заважає їм у житті жага досконалості: вони так суворо ставляться до власних недоліків, що ризикують заробити комплекс неповноцінності.

У критиці Кози і Вівці можуть зайти досить далеко, оскільки їх характер інколи нестриманий і вони можуть дозволити собі різкі висловлювання, а тому у них чимало ворогів. Люди, що народилися в цей рік, цікавляться усім найпотаємнішим, їх ваблять до себе ті галузі знань і сфери діяльності, де можна зробити відкриття.

Який характер у людей, що народилися в рік Кози (Вівці)? Зустріч Нового року 2015

Повернутись на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *