Які подарунки не варто дарувати на Новий рік 2016?

Які подарунки не варто дарувати на Новий рік 2016?

Перший подарунок, від якого краще відмовитися — це духи. Такі презенти можуть підносити тільки дуже близькі люди, наприклад, чоловік або мати. Ви просто можете не вгадати з уподобаннями, і туалетна вода буде припадати пилом у шафі.
Літнім людям не варто дарувати тапочки або годинник, це стосується тих пенсіонерів, хто вірить у прикмети. Згідно забобонам, це знак того, що в наступному році вони можуть піти з життя. Навіть якщо ви не вірите в прикмети, все ж краще відмовитися від таких подарунків, так людині, якій презентуєте годинник або тапочки ви просто зіпсуєте новорічний настрій.
Дівчатам також краще не дарувати годинник, адже, згідно забобонам — це до швидкого розставання. Тому, якщо ваша обраниця вірить прикметами, підшукайте їм щось інше, наприклад, браслет або сережки.
Про серйозні сварки і непорозуміння в майбутньому говорять і подарунки у вигляді наборів ножів і будь-яких гострих предметів.

Також, згідно з прикметами, не можна дарувати і гроші, адже тоді ви прирікаєте себе в прийдешньому році на бідність і безгрошів’я. Незважаючи на те, що це зручно і практично, ризикувати своїм капіталом не варто.
Хустки, рушники, серветки, теж, якщо вірити прикметам, наближають час розставання з коханою людиною. Тому такий подарунок буде недоречний для своєї другої половинки. Тим більше, що в свято дама чекає від свого партнера щось більш романтичне і цікаве.
Не варто дарувати і книгу — адже у кожного свої уподобання та інтереси, і знайти серед такої безлічі книг ту, яка зможе захопити, досить складно. Тому краще не ризикувати. Якщо людина, якій ви хочете зробити приємне дуже любить читати, то піднесіть йому в подарунок подарунковий сертифікат на покупку книг в магазині.

Які подарунки не варто дарувати на Новий рік 2016?

Повернутися на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *