Як зробити вазу багатства за фен-шуй

Як зробити вазу багатства за фен-шуй

Якщо вирішили самостійно зробити вазу багатства за фен-шуй, пам’ятайте, що найбільш сприятливим для цього є декілька днів до і після настання Нового року у китайців.
Спершу з’ясуйте, яке саме багатство чи благо хочеться притягнути
Бажаєте лад у будинку і сімейного благополуччя — ставте вазу на видне місце. Вона стане символом взаєморозуміння, гармонізуючи поступово стосунки в сім’ї. Наповнити її можна талісманами вічної любові, сімейного щастя. Це метелики, пташки, качки-мандаринки та ін.
Цікавить символ багатства (матеріальна сторона) — заховайте вазу від сторонніх очей. Помістіть її в кімнаті, куди ніхто не заходить, покладіть у тумбочку, шафу, ще краще — в сейф. Намагайтеся не відкривати вазу до настання наступного Нового року. Доглядайте за посудиною, не давайте її припасти пилом. Пам’ятайте, що спілкуючись з нею, ви посилюєте шанси залучення багатства. Розмовляти з талісманом треба в позитивному ключі. Розповідайте навіть про найменші перемоги, які наближають до успіху. Важливо пам’ятати, що навіть наповнення вази ювелірними виробами і коштовними каменями не приведуть до багатства. Головне — твердо вірити в успіх і показувати бажання бути неодмінно багатим, процвітаючим.

Як же підготувати все і зробити вазу багатства?

Дочекайтеся настання відповідної місячної доби. Фен-шуй рекомендує створювати вазу багатства в 2, 10, 12, 24, 27 і 28 місячні дні. Дізнатись який сьогодні місячний день можна в місячному календарі. Починати роботу треба тільки з добрими намірами, у гарному настрої і думками про процвітання сім’ї. Важливо також, щоб при її створенні було зручно. Розміститися можна, наприклад, за чистим кухонним столом.
Саме посудина і речі, які повинні в ньому лежати, слід очистити з чотирьох сторін ароматизованими паличками. Це допоможе відігнати злі сили.

Яку посудину можна обрати для виготовлення вази?

Пузату вазу з великим дном. В цьому випадку можна вмістити туди більше багатства.
З вузькою шийкою і кришкою, щоб воно не мало можливості вилізти назад.
Світла. З фарфору, металу або дерева якоїсь цінної породи.
Красиву на вигляд. Безперечним плюсом буде те, що на ній намальовані або вибиті символи багатства або ж благополуччя.
Коли наповнюєте вазу багатства за фен-шуй, стежте, щоб символи дивилися на вас.

Чим можна заповнити вазу?

Тим, що подаровано Матір’ю-землею.
Виконати наступне: в червоні або барвисті мішечки покладіть маленькі пакетики 5 різновидів зернових культур, згідно фен-шуй:
Символізуючі вогонь — культури червоного кольору. Т. е. сочевиця, квасоля (згідно з необхідним кольором), сорго.
В цілях позначення стихії землі використовують коричнево-жовті горох або пшонку, гречку та ін.
Біла квасоля плюс рис — служить для згадки про елемент Металу.
Чорну Воду символізують квасоля відповідного кольору.
Нагадувати про зелене Дерево будуть такі зернові, як горох.

Грошима

Це можуть бути різні монети. Головне — їх кількість. Покладіть їх у вазу 3, 6 або 9. Якщо грошей в сімейному бюджеті стає більше, докладіть ще 3 золотих монети, перев’язаної червоною стрічкою. Вони повинні розташовуватися так, щоб ієрогліфи (їх повинно бути 4) дивилися вгору. І ще 9 монет із золота, які треба розподілити на дні посудини. Ці монети можна додати тільки у тому випадку, якщо це згодом не вдарить по кишені. Намагайтеся купити монету з 8 ієрогліфами, так звану Багуа. Вона захищатиме ваш бюджет, не дасть грошам витікати з нього. Талісманом удачі може стати ювілейна монета або навіть золотий зливок.

Кристали фен-шуй

Це представники могутньої стихії землі. Вони існують для розсіювання негативної енергії і залучення позитивної. Створюючи першу посудину, можна обійтися і без кристалів. Але з часом краще все ж придбати такий камінь.

Камені або фігурки

Це може бути статуетка бога Багатства (будь-кого, який вам більше подобається). Головне — розмістити його так, щоб він дивився з вази на вас. Що стосується каменів для вази багатства, то це можуть бути різні дорогоцінні або напівкоштовні, штучні діаманти різного кольору. Їх повинно бути від 5 до 7.

Талісмани

Кожен може обрати талісман, який припаде йому до душі. Наприклад, картинки або фотографії, на яких зафіксовані успішні люди. Чи те, що показує багатство, — дорогі автомобілі, вілли, зображення елітних місць відпочинку, золото і діаманти. Покладіть в посудину гаманець, наповнений землею з ділянки представника еліти або гроші, які лежали в його гаманці. Одним з самих кращих талісманів вважається паперовий гріш із зображеними на поверхні червоним олівцем (можна фломастером) рунами, які обіцяють багатство, процвітання сім’ї і всьому древньому роду. Причому талісман цей потрібно берегти, щоб його не вкрали. Він має бути здобутий чесним шляхом. Якщо ж це не так, діятиме у зворотному напрямі.

Куди правильно ставити вазу багатства за фен-шуй?

Найвдаліше місце для зберігання — шафа або будь-яке інше місце, де ніхто сторонній її не побачить. Це повинно бути чисте місце, розташоване в зоні південний схід. Усі вищеназвані символи повинні дивитися всередину дома. Перш ніж ставити посудину на місце, треба наповнити її предметами, які перераховувалися в статті, причому краще насипати з гіркою. Накрити кришкою, шарами укладаючи різноколірні серветки, які означають 5 елементів. Тобто синього, ясно-зеленого, червонястого, вогняно-жовтого і ідеально білого кольору. Згори треба обв’язати 5 мотузками таких самих кольорів.
Коли відчуєте, що багатство прийшло у будинок, можна зробити ще одну таку посудину, але трохи більше.

Як зробити вазу багатства за фен-шуй

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.