Як визначити свою стихію?

Як визначити свою стихію?

Як відомо, багато в чому вчення фен-шуй будується на взаємодії стихій, або елементів — Дерева, Вогню, Землі, Металу і Води.
У кожній людині всі п’ять елементів також є присутніми, але очолює тільки одна стихія, яка домінує над іншими і яка відповідає за характер і риси особистості. Тому дуже важливо знати свою стихію, щоб настроїти своє життя на позитивну хвилю і зміцнити стосунки в сім’ї і з оточенням.
Визначити свою стихію досить просто — потрібно лише поглянути на останню цифру вашого року народження (якщо ваш день народження після 20 лютого) або на цифру попереднього року, якщо ваш день народження з 1 січня до 20 лютого.

Розділення за стихіями виглядає таким чином:

Остання цифра року народження 0 або 1 — ваша стихія метал.
Остання цифра року народження 2 або 3 — ваша стихія вода.
Остання цифра року народження 4 або 5 — ваша стихія дерево.
Остання цифра року народження 6 або 7 — ваша стихія вогонь.
Остання цифра року народження 8 або 9 — ваша стихія земля.

Також має значення парність чи непарність: парний рік — це Ян-тип людини, непарний рік — Інь-тип людини. Ян-тип — це экстраверт, який обирає для життя прохолодні і затемнені приміщення. Інь-тип — інтроверт, який любить просторі будинки, де тепло і багато світла.

Людина стихії Вогню — фантазер, обожнює забави і ризик, часто поводиться зухвало, до життя відноситься оптимістично, має гарну інтуїцію. Для «вогняних» людей завжди існує ризик перегоріти або натворити справ зопалу, вивільнити нервозність і неврівноваженість.
Люди стихії Землі — чуттєві, терпимі і терплячі, але ревниві. Вони матеріалісти, і їм можуть бути властиві самовдоволення, жадність, прагматичність і замкнутість, але в той самий час і безтурботність, вдумливість.
Людям стихії Металу властиві незалежність і зарозумілість, хитромудрість і ексцентричність. Дія цього елементу робить людей реалістичними і цинічними.
Люди стихії Дерева — ідеалісти і педанти, альтруїсти і філантропи. Їм властиві чарівність і дипломатичність, дружелюбність і чуйність.
Людям, чия стихія — Вода, властиві товариськість, гнучкість, непостійність, легковірність, вразливість і навіть невротичність.

Як визначити свою стихію?

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *