Як привітати з Новим роком 2017?

Як привітати з Новим роком 2017?

Як привітати з Новим роком 2017?

Для більшості людей саме Новий рік є самим важливим святом. Адже він дарує нам тривалі канікули, приносить подарунки. А ще він асоціюється із новим етапом життя.
А оригінальне привітання з Новим роком 2017 підніме людині настрій і зробить його саме святковим.
Простіше за все подарувати листівку. Зрозуміло, мова не йде про листівки, куплені в магазині. А красива вітальна листівка, зроблена власноруч, здатна викликати справжній захват. Ще краще не намалювати на ній щось і написати приємні слова, а оформити мереживом, стразами, оригінальною вишивкою, блискучим намистом.

Людині, яка живе в іншому місті, або в іншому кінці міста, можна замовити оригінальне привітання по телефону. Але ще краще зателефонувати йому самому і заспівати новорічну пісеньку. Навіть якщо у вас немає слуху і голосу, впевнено співайте пісню, і будьте впевнені, що вашому другу це обов’язково підніме настрій.

Знайти рішення, як привітати з Новим роком 2017, простіше, якщо людина має якісь особливі звички, уподобання, смаки. Але, наприклад, музику люблять майже всі. Ви зробите дуже оригінальний подарунок, якщо подаруєте йому диск з новим альбомом його улюбленої групи, але на обкладинці диска буде зображений саме ваш друг. Тим самим ви здивуєте і порадуєте свого друга і дасте йому можливість відчути себе зіркою хоч на мить.

У вас є давній близький друг, який поїхав в інше місто, і ви не можете з ним спілкуватися безпосередньо? Є чудове рішення, як підняти йому настрій, нагадати про себе і привітати зі святом. Протягом усього святкування Нового року відправляйте йому MMS-повідомлення з вашим фото в різній обстановці і в різному стані через кожну годину. Будьте впевнені, він буде сміятися від душі, коли побачить вас спочатку п’ючим шампанське, потім танцюючим, потім співаючим пісні, а потім сплячим під ялинкою.

Якщо ж ваш друг живе в іншій країні, або ж відправився на відпочинок за кордон, його можна привітати з Новим 2017 роком, відправивши йому голосове повідомлення, складене на мові тієї країни, в якій він знаходиться. Таке повідомлення можна надіслати через MMS або по електронній пошті, а можна зателефонувати і прочитати його самостійно.

А тепер варіанти того, як привітати з Новим роком 2017 ваших близьких.

Як привітати з Новим роком 2017 батьків?

Найкращим подарунком і поздоровленням для батьків будуть теплі слова. Тому заздалегідь продумайте, що будете казати. Можете записати їх в оригінальну листівку. Зараз з’явилися музичні листівки, в які можна записувати свій голос – це вітання стане чудовим сюрпризом і дуже оригінальним привітанням.

Як привітати з Новим роком 2017 маму?

Мамі буде дуже приємно почути про те, що ви її любите. Тому не бійтеся і не соромтеся сказати ці слова, їй це принесе величезну радість.

Як привітати з Новим роком 2017 батька?

Те саме відноситься і до батьків, хоча вони і виглядають набагато менш сентиментальними і чутливими. Просто скажіть: «тату, я тебе люблю», і ви побачите, як підніметься у нього настрій.

Як привітати з Новим роком 2017 коханого хлопця?

Коханому хлопцеві на Новий 2017 рік можна подарувати щось зроблене власноруч. Будьте впевнені, йому буде дуже приємно. Наприклад, можна вручити йому саморобну листівку, а можна порадувати його улюбленими стравами.

Як привітати з Новим роком 2017 кохану дівчину?

Відомо, що дівчата набагато більш постійні істоти, ніж хлопці. Зазвичай вони бачать своє майбутнє тільки спільно зі своїм хлопцем. Тому, вітаючи дівчину, обов’язково робіть акцент на побажаннях, пов’язаних з вашим спільним майбутнім.

Як привітати з Новим роком 2017 чоловіка?

Новорічні свята – це чудова можливість приготувати для коханого чоловіка його улюблені страви. Саме це може виявитися найкращим і найбільш бажаним подарунком для нього.

Як привітати з Новим роком 2017 дружину?

Готуючи подарунок і поздоровлення для дружини, обов’язково приділіть увагу тому, в якому вигляді буде подарований ваш подарунок. Адже жінки люблять не тільки вухами, а й очима.

Тепер ви знаєте, як привітати з Новим роком 2017. Зі свого боку бажаємо вам веселого Нового року, щастя, любові і благополуччя!

Як привітати з Новим роком 2017?

Як привітати з Новим роком 2017?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.