Як притягнути вдачу за допомогою жіночої сумки за фен-шуй

Як притягнути вдачу за допомогою жіночої сумки за фен-шуй

Про те, що від форми і кольору гаманця залежить достаток його власника, відомо багатьом. Але мало хто знає, що, окрім гаманця, дуже багато що залежить від такого аксесуара, як… сумка. Особливо актуально це для представниць прекрасної статі, адже, на відміну від чоловіків, жінки практично не розлучаються з сумочкою…

На якому плечі носити сумку для залучення грошей

Знаменитий сінгапурський майстер фен-шуй Джон Лок наполегливо рекомендував усім пані, та й чоловікам, привчитися носити або тримати сумку в лівій руці. За його словами, саме так «збільшується все позитивне, що потрапляє вам до рук, і зменшується все, що з них віддається». Таке положення сумки притягає здоров’я, багатство і удачу. Саме це положення рекомендоване для тих, хто йде на співбесіду, намагається «вибити» великий кредит, виграти в лотерею і так далі
Дуже важливо не лише як носити, але і з якого боку класти сумку, коли ви сіли. Якщо в чужій компанії, наодинці, в кафе — кладіть її зліва від себе, щоб ваша енергія нікуди не витікала, а все, що ви отримаєте від тієї або іншої зустрічі, було використано сповна. Якщо ж ви в компанії близьких і друзів — кладіть сумку справа. Це примножить позитивні емоції і гарні враження від зустрічі і спілкування.

Колір і форма сумки для успіху

Згідно китайської філософії, всі живі і неживі об’єкти відносяться до тієї або іншої стихії. І сумки не виключення. Елементи Вогню, Землі, Води, Металу і Дерева можуть бути присутніми у ваших аксесуарах, навіть якщо ви про це не знаєте, але щоб максимально використати їх енергію, важливо визначити, як нею керувати.
Такі кольори, як червоний, рожевий і фіолетовий, відносяться до стихії Вогню, особливо якщо сумка незграбної форми. Така сумка просто необхідна тим, кому бракує впевненості в собі і власних силах, її рекомендується купити перед важливою зустріччю або співбесідою.
Рівні, квадратні сумки жовтого, помаранчевого і коричневого кольору відносяться до стихії Землі, і вони добрі для тих, кому треба викликати прихильність до себе оточення, в чомусь переконати, вмовити.
Білі, срібні, золоті, сірі сумочки злегка округлої форми символізують стихію Металу. Майстри фен-шуй рекомендують їх тим, хто заплутався у власних думках і вчинках, не може визначитися з метою в житті, прийняти важливе рішення.
Квадратні форми зеленого, салатового і м’яко-блакитного кольору — стихія Дерева. Такий аксесуар варто придбати тому, хто не може знайти гармонію, зв’язати воєдино роботу і особисте життя, заспокоїтися і позбутися стресів.
Сумки темних відтінків, чорні і темно-сині, особливо якщо вони неправильної, зігнутої форми, відносяться до стихії Води. Вони залучають удачу і везіння до своїх власників, викликають повагу колег і друзів і надають упевненості в собі.

Кольори і форми сумки для здоров’я

Колір і форма сумки можуть позначитися не лише на вашому везінні і доходах, але й на стані здоров’я. Тим, у кого є явні проблеми із здоров’ям, для його зміцнення майстра фен-шуй радять обирати сильні з точки зору енергетики колірні комбінації — чорно-білий, червоно-золотий, фіолетово-срібний.
А ось такі колірні поєднання, як червоно-білий, зелений-жовтий і блакитно-червоний, вкрай негативно впливають на здоров’я і можуть стати причиною його погіршення, особливо якщо вони використані у вашій повсякденній сумці, з якою ви проводите день за днем.
Важливий і розмір сумки — чим більше, тим краще. Тобто, чим більше ваша сумка, тим найбільше позитивного і важливого вона притягає у ваше життя. З цієї точки зору мініатюрні жіночі клатчи — дуже невдалий вибір. Їх можна носити виключно при виході у світ у вечірній сукні і не дуже часто.

Амулет в сумку

Дуже добре, якщо у своїй повсякденній сумочці ви носитимете якийсь важливий для вас оберіг або амулет. Фен-шуй рекомендує покласти в одну з кишеньок три китайські монети, пов’язані червоною стрічечкою.
Окрім цього, добре, якщо в сумці лежатиме щось, в чудодійну силу чого ви дійсно вірите, — це може бути іконка, портрет коханої людини, хоч квиточок на трамвай з щасливим номером!
Важливо пам’ятати, що сумку не можна ставити на підлогу! Завжди ставте її на тумбочку чи стіл, або тримайте в руках. Інакше гроші буквально видуває з вашої сумки.

І ще одна важлива умова — в сумці має бути порядок. Увесь мотлох, фантики від цукерок, фольга від сигарет, старі талончики і тому подібне затримують негативну енергію і не дають позитивній вільно циркулювати. Крім того, чим більше зайвого у вашій сумці, тим менше приходитиме у ваше життя необхідних, корисних і важливих для вас речей, подій і людей.
Віднесіться до вибору сумки серйозно, носіть її дбайливо, стежте за станом! І тоді сумка обов’язково притягне до вас достаток і удачу!

Як притягнути вдачу за допомогою жіночої сумки за фен-шуй

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *