Як притягнути у будинок удачу за допомогою кольору

Як притягнути у будинок удачу за допомогою кольору

У кожної кімнати — свій характер, свої вібрації, свій настрій. Зазвичай обрати колірну гамму для приміщення допомагає інтуїція, але і «характер» кожного кольору також необхідно враховувати. При цьому не варто вводити колір занадто рясно — досить зробити акценти у вигляді штор, пуфа, покривала, скатертини, вази, панно, пейзажу і так далі.

Кольори вдачі за фен-шуй

Білий

Багатьом інтер’єр з переважанням білого здається дуже стильним і вишуканим. Візуально це, можливо, і так, проте цей колір має свої особливості. Якщо його надто багато, він порушує гармонію в житлі, викликає у членів сім’ї пригніченість, занепокоєння і тривогу.
Використовувайте його у будь-яких приміщеннях, але дозовано, як доповнення до інших кольорів і відтінків (помаранчевого, блакитного, золотистого). Тоді благотворна енергія Ци вільно циркулюватиме у вашому будинку і приноситиме вдачу і щастя.

Червоний

Найсильніший колір, що втілює пристрасть, динаміку, енергію і оптимізм. Використовувати його, як і білий, слід дуже обережно: надлишок може привнести до будинку хаос і агресію.
Найбільш доречні елементи інтер’єру червоного кольору в приміщеннях, де передбачається активна фізична або розумова діяльність, наприклад в кімнаті для занять спортом, на кухні (у Китаї невипадково в ресторанах в інтер’єрі багато червоного), в робочому кабінеті. Якщо вам для щастя потрібні гроші, комбінуйте червоний колір із золотистим відтінком.
Хочте додати пристрасті у своє інтимне життя? Зробіть декілька червоних «плям» в спальні, але обов’язково поєднуйте їх з білими елементами. Тоді енергетика червоного стане м’якша; інакше вас чекають нескінченні сварки.

Жовтий

Дуже сприятливий колір, який втілює енергію Сонця. Він налаштовує на оптимістичний лад, дарує радість, стимулює до творчості. Навіть саме сумне приміщення перетвориться і почне притягувати щастя, якщо з’являться аксесуари або предмети жовтого кольору.
Найприйнятніше за допомогою цього кольору оформити вітальню, де збирається вся сім’я. Він зблизить домочадців і принесе гармонію. В інших приміщеннях він також зайвим не буде.

Помаранчевий

Якщо до червоного кольору додати жовтий, вийде помаранчевий, поєднуючий в собі активність і потужність першого і позитивність другого. Це колір доброти, творення і доброзичливості. Предмети помаранчевого кольору опиняться до речі і в дитячій, і на кухні, і у вітальні, і в робочому кабінеті. Вони допоможуть позитивній енергії Ци, що несе благополуччя, наситити житло.

Золотистий

Колір золота підходить тим, у кого страждає самооцінка, є схильність до депресій, — словом, хто почуває себе нещасним. Він будить почуття власної гідності, підвищує самоповагу, дарує позитивний настрій, позбавляє від стресу. В оформленні інтер’єру цей колір рекомендується лише в невеликих кількостях, незалежно від призначення і розмірів приміщення.

Зелений

Символізує світ і спокій, позбавляє від сумних думок і хвилювань, дарує внутрішню гармонію. В поєднанні з жовтим допомагає налагодити взаємовідносини з оточенням і добитися поваги, приносить удачу. Доречен для оформлення спальні, дитячої, вітальні, їдальні чи кухні, ванної кімнати.

Синій (блакитний)

Заспокоює, сприяє глибоким роздумам, послабляє агресію. Рекомендується для спальні, дитячої. До речі, схожі якості мають і світлі відтінки коричневого.

Як притягнути у будинок удачу за допомогою кольору

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *