Як притягнути достаток за допомогою енергії Ци

Як притягнути достаток за допомогою енергії Ци

Ви можете працювати як віл, але так і не досягти бажаного рівня добробуту. Робити гроші з повітря, але тут же спускати їх на вітер. Чи, нарешті накопивши солідну суму, не витратити її: «жалко розлучатися з кровними…». У кожному з цих сценаріїв головна роль — у енергії Ци, гармонійній течії якої — у будинку або офісі — щось перешкоджає.
Енергія Ци (у перекладі з китайської мови — «дух», «дихання») — це життєва сила, яка наповнює все у Всесвіті і впливає, зокрема, на наші думки і почуття. На потоки Ци, у свою чергу, роблять вплив предмети і їх розташування. А це означає, що певні місця і обстановка наближають нас до успіху, тоді як інші ускладнюють шлях до нього.
За допомогою нехитрих прийомів, які пропонує вчення фен-шуй, можна створити таку атмосферу, в якій енергія Ци в рази б збільшувала ефективність наших особистих старань. Наприклад, в грошових справах.

Нестача енергії Ци південного заходу

Сценарій 1. Ви заробляєте непогані гроші, але накопити на дорогу річ не вдається. Варто відкласти деяку суму, як з’являється привід терміново її витратити.
Описані «симптоми» характерні для ситуацій, за яких людина має нестачу енергії Ци південного заходу. Символічно ця енергія пов’язана з осінню — часом, коли багато тварин запасають їжу на зиму. При слабкому впливі Ци людині складніше накопичувати і зберігати нажите.
Притягнути необхідну енергію можна декількома способами. Наприклад, переставити ліжко так, щоб спати головою на південний захід. Працюючи за столом, також сідати лицем до цього напряму. Потурбуватися, щоб в південно-західній частині кімнати або будинку стояли свіжозрізані квіти жовтого кольору або встановити там глиняне блюдечко із землею або шматочками чорного вугілля.
Важливо простежити, щоб у ванні, кухні і туалеті не було вогкості, плісняви і протікань, особливо якщо ці кімнати розташовані на заході або південному заході будинку. Сухість в приміщенні — ось умова, за якої вдасться втриматися від зайвих витрат.

Самодисципліна і вміння планувати

Сценарій 2. Гроші дістаються вам легко, але так само легко і йдуть. Буквально крізь пальці!
У цьому сценарії в наявності проблеми з нестачею енергії південного заходу і заходу. Південно-західну Ци допоможуть посилити свіжі букети жовтих квітів в глиняній вазі, а західну — червоні квіти в глиняній вазі і блюдці з срібними монетами. Саме у західному секторі краще всього зберігати гаманець і чекову книжку.
Причина неконтрольованих витрат — у відсутності самодисципліни і невмінні планувати. Набути цих якостей можна, наприклад, поставивши ліжко узголів’ям до північного заходу.
Протікаючі крани і вода, що ллється, на мові фен-шуй — витік грошової енергії. Тому важливо, щоб сантехніка була в справності, а кришка унітазу завжди закрита (унітаз — це воронка, через яку будинок покидає енергія).

Швидше за покупками! Енергія Ци північного сходу і сходу

Сценарій 3. Ви занадто безтурботно відноситеся до грошей, імпульсивно здійснюєте покупки, про що потім часто шкодуєте.
Причина імпульсивності криється в надлишковому впливі Ци північного сходу, а безпечність з’являється, коли підвищена активність Ци східного сектора.
Змінити небажаний сценарій можна, ослабивши ці види енергії і пробудивши Ци північного заходу, яка відповідає за організованість.
Щоб заспокоїти потоки Ци північного сходу, слід поставити в цій зоні глибоке блюдо з водою, в якій розчинені 2 ст. л. морській солі, і розташувати в ній декоративні предмети або квіти рожевого кольору. Для заспокоєння східної Ци підходить ясно-зелений і світло-синій кольори. Якщо в цьому секторі знаходиться лампа, добре б замінити її на свічки.
Притягнути сприятливу енергію північного заходу під силу круглому годиннику з маятником, скарбничці з срібними монетами і будь-яким предметам сірого кольору, які слід розташувати в цій зоні.

Нелюбов до себе

Сценарій 4. Вам дуже складно витрачати гроші на себе, ви вважаєте, що вам нічого не треба (хоча це не так).

Щоб розібратися, енергію якої зони вимагається посилити в даному випадку, треба зрозуміти, чим саме викликана проблема. Нелюбов’ю до себе (нестача західної Ци)? Невмінням ставити свої інтереси вище за інтереси інших людей (дисбаланс Ци північного сходу)? Занадто серйозним відношенням до грошей (слабкий вплив північної Ци)?
Визначивши, який саме вид енергії необхідно притягнути, поставте ліжко узголів’ям до відповідного напряму. І в офісі, і вдома намагайтеся також сидіти лицем до нього.

Пробудити західну Ци здатні свіжі квіти червоного кольору в металевій вазі, розташовані в цьому секторі. Північно-східну — білий кристал. Північну — акваріум або фонтанчик. Почати спокійніше відноситися до витрат вдасться, створивши у будинку інь-обстановку: посадивши виткі рослини, поклавши на диван і крісла великі подушки або придбавши меблі із закругленими кутами.

Як притягнути достаток за допомогою енергії Ци

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *