Як прикрасити ялинку на Новий рік 2018?

Як прикрасити ялинку на Новий рік 2018?

Головним символом Нового року завжди є ялинка, без якої, дуже складно створити святковий новорічний настрій. Кожного Нового року кожна людина намагається вірити в диво, у виконання своїх найкращих бажань та найпотаємніших мрій. І прикраси до новорічної ялинки завжди купуємо найкращі та найчарівніші. А як прикрасити ялинку на Новий рік щоб вона була не лише найкрасивою й найчарівнішою, а й випромінювала новорічний настрій?
Для того, щоб гарно прикрасити ялинку на Новий рік маємо кілька порад які завжди стануть в нагоді.
Щоб ялинка з прикрасами на Новий 2018 рік, виглядала яскраво і красиво, не слід просто обвішувати її хаотично. Є декілька основних способів, як прикрасити новорічну ялинку власноруч: розташування іграшок по спіралі; вертикальними лініями; а також розташування гірлянд та іграшок колами. Пам’ятаємо, що в 2018 році найбільш популярними поєднаннями кольорів будуть: білий і червоний; золотий і червоний; жовтий, червоний і зелений; золотий і білий. Тому що 2018 рік — рік Жовтого Собаки! Звертаємо Вашу увагу, що наряджати ялинку краще у відповідності з уподобаннями майбутнього господаря року.

Можна прикрасити ялинку в європейському стилі або ж нарядити її, в своєму власному і неповторному стилі.
Також можна розмістити на ялинці солодощі та фрукти.
Якщо Ви виконаєте всі наші поради, то наступний Новий 2018 рік точно принесе Вам удачу.

Як прикрасити ялинку на Новий рік 2018?

Прикрасьте ялинку справжніми мандаринами, горіхами, сушеними фруктами, паличками кориці і ванілі, пряниками, печивом та найголовніше — цукерками!
У прикрасах повинні переважати іграшки яскравих вогняних кольорів. Гарно буде розмістити на ялинці стилізовані ліани. Щоб зробити їх своїми руками використовуйте тонку мішуру зеленогоу кольору. Виріжте з щільного паперу фігурки та розфарбуйте їх власноруч. Ці іграшки стануть Вашими улюбленими, адже їх створили Ви.
Наклейте на мішуру фігурки. Ось і все – ліана готова.

Правила прикрашання ялинки в 2018 році 🙂

  1. наряджати ялинку необхідно усією сім’єю, особливо, якщо у вас є діти. Успіх буде забезпечений.
  2. дістаньте ялинкові іграшки хоча б за день до запланованого початку прикрашання ялинки. Так ви зрозумієте, чи потрібно вам купляти нові іграшки або ж можна обійтися тим, що є.
  3. починаємо прикрашати ялинку з гірлянди. Повісивши гірлянду увімкніть її і подивиться, як вона виглядає.Не варто мати багато запалених вогників, бо це може зіпсувати всю картину. Можна лише прикрасити ялинку, шляхом окремого підсвічування стовбура дерева.
    Якщо ви хочете, щоб ваша ялинка виблискувала, то починайте її прикрашати з гірлянд, розташовуючи їх по «основних меридіанах». Тобто ліхтариками підкреслюють «геометрію прикрас». А вона може бути будь-якою. Красиво виглядає гвинтове розташування іграшок однакового виду. Наприклад, куль різного кольору і розміру. Подібна «архітектура» підкреслюється мішурою, яка повторює лінію гірлянд.
    Можна розташувати прикраси по поздовжніх ліній. Тоді і гірлянду доведеться не накручувати на ялинку, а взяти кілька і спустити з вершини вздовж гілок до основи. Така конструкція оформляється мішурою. Не обов’язково вішати всі прикраси по лініях. Мішуру можна зав’язати величезними бантами і розташувати між «лініями».
    За аналогією можна вибрати «кільцевий» спосіб розташування іграшок. При цьому прикраси вішають на одному рівні. Тут оригінально виглядатимуть одноманітні іграшки (наприклад, кулі), збільшуються в розмірах до низу ялинки. В принципі, можна не орієнтуватися на «лінії», а розташовувати вибрані прикраси в довільному порядку. Важливіше дотримуватися певного стилю в оздобленні ялинки.
  4. верхівка ялинки має бути увінчана зіркою або пікою.
  5. приступаємо до іграшок. Розподіляємо їх за розмірами. Якщо ялинка велика, то на ній добре виглядатимуть великі кулі, аналогічно варто вчинити з маленьким деревом.
  6. починаємо наряджати новорічну ялинку зверху, так зручніше. Спочатку на дерево вішають маленькі іграшки, потім трохи більше і врешті найбільші масивні іграшки. Маленькі прикраси вішаються на тонкі гілочки, великі — на масивні. Ялинка виглядає гарно прикрашеною, якщо зверху йдуть маленькі іграшки, до середини вони вже побільше і до низу — найбільші.
    Перед тим, як нарядити новорічну ялинку 2018, спочатку підібрати кольори. Намагайтеся використовувати ялинкові іграшки та гірлянди червоного, жовтого, оранжевого або золотого кольору. Слід також звернути увагу на матеріал, з якого зроблені прикраси: вогонь дарує життя склу та кераміці, використовуйте прикраси та іграшки саме з цих матеріалів.
    Якщо на ялинці розвісити грошові купюри чи монетки, це не повинні бути натуральні гроші, можна купити монети у вигляді цукерок та декоративні паперові рублі. Виходить, що Новий Рік буде зустрічатися з грошовим деревом.
  7. останній етап – додати намиста, дощик, штучний сніг і трохи серпантину.
  8. не забудьте поставити під ялинку Діда Мороза і Снігуроньку, а то подарунки можуть не завітати до Вашої оселі.
  9. якщо немає бажання прикрасити ялинку сьогодні, відкладіть це заняття на завтра, тільки у цьому випадку ваше деревце буде святковим і охайним.
  10. пам’ятайте що новорічне свято складається не лише з ялинки. Вам ще потрібно подбати про подарунки, святковий стіл, прикрасити свою оселю, зробити зачіску, завчасно приготувати святковий одяг і створити свою унікальну новорічну програму: конкурси, феєрверки, вітання J

Стилі прикрашання ялинки

Традиційний стиль прикрашання ялинки
Про те, як правильно прикрасити ялинку в цьому стилі знають всі – розвішуємо всі наявні в будинку іграшки на ялинку. Але щоб урізноманітнити її можна додати яскраві банти, квіти зроблені з атласних стрічок. Зверху ялинку можна припорошити штучним снігом. Не варто міркувати, яким кольором повинні виблискувати вогники гірлянди або яким дощиком укутати ялина, експериментуйте, адже всі яскраві фарби здатні привнести свою частку чарівництва. Якщо вам не хочеться бігати за ексклюзивними прикрасами, то цілком можна придумати оригінальний наряд для красуні з того, що вже є. Традиційний стиль припускає звичайні прикраси. Нехай все блищить і виблискує! А відшліфувати її образ можна за допомогою декількох бантів з подарунковій стрічкою, або оформлення самих кінчиків голок блискучим лаком. Спробуйте зробити прикраси з листівок або картинок.

Європейський стиль прикрашання ялинки
Елегантно виглядає ялинка, вбрана в європейському стилі. На гілочках закріплюються різнокольорові свічки-гірлянди. При включенні створюється атмосфера затишку і гармонії. Наряджаючи новорічну ялинку, треба залучити всіх членів сім’ї, нехай кожен втілить трохи своєї фантазії і вигадки. Вийде красиво і оригінально.

Сучасний стиль прикрашання ялинки
Прикрашати ялинку в даному випадку варто з особливим почуттям стилю і використання сміливих і винахідливих рішень. Основними прикрасами стануть іграшки з хутра, металу, пластику та скла. До речі, можна використовувати навіть компакт-диски!

Ялинка прикрашена в стилі Кантрі
Аби прикрасити лісову красуню в стилі Кантрі, маємо використовувати гірлянди і прикраси з паперу. Красиво будуть виглядати фігурки з фетру, які зшиті вами особисто. Наприклад, найпростішим варіантом будуть чоботи з червоного фетру, призначені для новорічних подарунків. Все більше завойовують популярність рукотворні прикраси. Це всілякі в’язані вироби (шкарпетки, рукавички, шапочки і так далі); зшиті своїми руками сумочки або феї і так далі. Необхідно вибрати варіант заздалегідь. Якщо ви хочете, щоб Новорічна ялинка не виглядала як «звалище ідей», то зупиніться на чомусь одному. Наприклад, відмінно виглядатимуть мініатюрні чобітки, доповнені дощиком.

Ялинка прикрашена в стилі Вінтаж або «Радянський вінтаж»
Цей стиль особливо доречний, якщо у вас є старі іграшки, які дісталися вам від ваших бабусь. Також знадобляться різні підробки під старовину. До речі, зробити ретро іграшки можна і своїми руками. Красиво і, як не дивно, сучасно. Вважається, що радянські ялинкові прикраси зачіпають найпотаємніші дитячі спогади у людей середнього віку.

Ялинка прикрашена в Еко-стилі
Набирає популярність інша ідея складання ялинкового наряду. Еко-стиль передбачає виготовлення прикрас з натуральних матеріалів і речовин. До них відносяться сушені фрукти і дерев’яні вироби, шишки і імбирні пряники, власного виробництва. Звичайно, сушені фрукти необхідно підготувати до такої почесної функції. Для цього можна покрити їх лаком, спеціальною фарбою; наклеїти бусинки або блискітки.

Зараз вбрання ялинки може стати своєрідним самовираженням, демонстрацією основної ідеї. Так, в офісах великих компаній прийнято оформляти символ Нового року продуктом цього підприємства. В бібліотеці або редакції прикрашають стилізованими «томами», кафе — кондитерськими виробами, і так далі.

Насправді підготовка до Новорічних свят — справа захоплююча, творча, навіть розвиваюча. Не варто ставитися до неї «абияк». Тоді удача завжди буде поруч. Вона любить творчих, відважних, непередбачуваних людей.

Як прикрасити ялинку на Новий рік 2018, правила прикрашання ялинки 2018, стилі прикрашання ялинки, традиційний стиль ялинки, європейський стиль ялинки, сучасний стиль ялинки, ялинка в стилі Кантрі, ялинка в стилі Вінтаж, ялинка в Еко-стилі

Повернутися на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *