Як прикрасити ялинку на Новий рік 2015? Зустріч Нового року 2015

Як прикрасити ялинку на Новий рік 2015? Зустріч Нового року 2015

Оскільки символом 2015 р. є синя дерев’яна Коза, то щоб догодити їй і принести удачу в свій будинок, слід прикрасити ялинку на Новий рік 2015 по-особливому. Зокрема, на ялинку слід повісити сині кулі і різноманітні іграшкові дерев’яні вироби. Це можуть бути спеціальні легкі різьблені і розфарбовані фігурки, вироби з дерева. Їми можна на Новий рік 2015 нарядити ялинку або навіть поставити на новорічний святковий стіл. Тенденція 2015 року – іграшки і прикраси ручної роботи, приміром, можна виготовити нитяні кулі і повстяні іграшки, які дуже популярні в цьому сезоні.

Ялинку на Новий рік 2015 прикрасити бажано не яскраво і не строкато, щоб вона таким чином створювала затишок і домашнє тепло. Доречні будуть дзвіночки, серпантин, паперові ялинкові іграшки, стрічки, обшиті ажурні серветки. Наприклад, можна прикрасити гілки новорічної красуні на Новий рік 2015 кількома синіми бантиками зі стрічок. У цьому році слід утриматися від велокої кількості дощику і мішури, оскільки Коза – тварина лагідна і спокійна. До того ж подібні прикраси будуть виглядати не зовсім доречно з прикрасами ручної роботи.

Не варто перестаратися з прикрашанням ялинки, обов’язково за старою доброю традицією повинна бути фігурка – талісман року Кози (Вівці). Щоб принести успіх у Новому 2015 році, нею слід нарядити чи прикрасити ялинку 2015 або поставити під неї разом з іграшковим Дід Морозом – це не забороняється.

Тим, кому пощастило і у них на Новий 2015 рік ялинка буде знаходитись на ділянці або біля будинку – її також можна прикрасити (нарядити), але тоді варто обмежитися ялинковими іграшками та прикрасами, які стійкі до різних атмосферних явищ.

Як прикрасити ялинку на Новий рік 2015? Зустріч Нового року 2015

Повернутись на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *