Як прикрасити квартиру або будинок на Новий рік 2018?

Як прикрасити квартиру або будинок на Новий рік 2018?

На першому місці серед прикрас для житла стоять, звичайно ж, речі і предмети, які мають цінність для сім’ї. Це можуть бути: старі портрети і фотографії; листи і вітальні листівки від родичів; милі серцю дрібниці, наприклад, рамки з фото, скриньки, обереги, амулети; ювелірні прикраси; побутові предмети. Позначеними речами потрібно обов’язково прикрасити інтер’єр будинку. На жаль, у деяких сімей залишилося не так багато подібних реліквій або вони зовсім не збереглися. Тому в якості атрибутів, символізуючих сімейні традиції, можуть виступити предмети з минулого. У кожної сім’ї, напевно, завалялися в коморі, на балконі або на дачі старі речі: самовар з сервізом; валянки й інше взуття; відра і банки з консервацією; чавунки, тарілки, чайники; ложки, ополоники, вилки; санчата, лижі, ковзани; пледи, хустки, шарфи. В якості декоративних елементів, покликаних прикрасити будинок в Новий рік 2018, особливу цінність матимуть речі, виготовлені у минулому столітті. Це різні побутові предмети і кухонне начиння.
Такі речі можуть бути будь-якого забарвлення, адже вони самі по собі несуть смислове навантаження. Але що стосується інших прикрас, вони зобов’язані мати класичні для року жовтого земляного Собаки кольору. Ще однією істотною відмітною ознакою елементів інтер’єрного декору до наступаючого року традиційні прикраси (гірлянди, серпантин, конфетті і тому подібне) є допоміжними і покликані доповнити основний художній задум. Основним же декором залишаються речі з минулого.

Готуючись до зустрічі Нового 2018 року, наприклад, прикрашаючи житло і святковий стіл, а також обираючи новорічний наряд, не бійтеся проявляти фантазію. Адже Собака любить креативних і творчо розвинених людей, благоволить їм і всіляко допомагає. Незважаючи на деяку примхливість характеру, Собака добрий, щедрий і справедливий. Він ніколи не дасть образити тих, хто віднісся до нього по-доброму. Покровитель року обов’язково винагородить за старання!

Як прикрасити квартиру або будинок на Новий рік 2018?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *