Як прикрасити будинок на Новий рік 2015 за Фен-шуй. Зустріч Нового року 2015

Як прикрасити будинок на Новий рік 2015 за Фен-шуй. Зустріч Нового року 2015

У даній статті постараємося з’ясувати, як правильно прикрасити будинок на Новий рік 2015. Багато із нас вірить в те, що в переддень Нового року енергетичний потенціал більшості людей посилюється, а це значить, що правила Феншуй, відносно того як прикрасити квартиру чи будинок починають діяти. Саме з цієї причини, навіть ті люди, які не надають особливого значення цій східній практиці, часто згадують про енергетичні потоки з настанням новорічних свят.

Варто відзначити, що для того, щоб гарно прикрасити на Новий 2015 рік будинок або квартиру – непотрібно бути якимсь професіоналом в Фен-шуй. Існує лише один нюанс: новачкам потрібно якомога краще розібратися з інформацією, щодо Фен-шуй, для правильного застосування цього вчення.

Якщо навести конкретні приклади, щодо прикрашання по системі Фен-шуй, то найбільш важливим символом Нового 2015 року є, звичайно ж, новорічна ялинка. Згідно правил китайської (східної) практики її потрібно розмістити в центрі кімнати або будинку, для того, щоб позитивна енергетика могла вільно переміщатися в просторі, але на жаль, площа приміщення не завжди дозволяє розмістити ялиночку саме так. Тому, в цьому випадку, щоб вдало прикрасити будинок на Новий рік 2015 по Фен-шуй, можна поставити її в кут, при цьому враховуючи бажання та цілі, які були поставлені Вами на наступний 2015 рік. Так, наприклад, якщо Ви бажаєте завести дитину, то ялинку треба розмістити в західн. частині будинку (кімнати), в свою чергу, північна сторона забезпечує кар’єрний успіх, а північно-східна сприяє успіхам у будь-яких починаннях. Ну а північно-західна частина кімнати (квартири) є зоною подорожей згідно Фен-шуй.

Як прикрасити будинок на Новий рік 2015 за Фен-шуй. Зустріч Нового року 2015

Повернутись на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *