Як правильно користуватися холодильником за фен-шуй

Як правильно користуватися холодильником за фен-шуй

Згідно теорії фен-шуй, кухонна плита — зосередження енергії Вогню, символ багатства сім’ї. Проте не зовсім правильно вважати плиту головною на кухні, тому що у неї є серйозний конкурент — холодильник, який зберігає їжу, щоб потім її можна було приготувати.

Правила поводження з холодильником за фен-шуй

Група вчених підрахувала, що середньостатистична людина близько 40 разів на день відкриває дверці холодильника в надії, що там з’явилося щось смачненьке. А тим часом ляскання дверцями без потреби зменшує шанси зустріти в холодильнику це саме смачненьке в десятки разів. Пояснюється це тим, що холодильник працює як сейф. Він захищає їжу від негативних зовнішніх дій, а їжа — джерело енергії для людини.
Чим більше їжа піддаватиметься безглуздому огляду, тим менше в ній залишиться корисних властивостей. Організму не вистачатиме енергії, пропаде працездатність. Тому, якщо ви помітили, що вам все складніше сконцентруватися, вас постійно тягне в сон, замисліться: а не занадто часто ви заглядаєте в холодильник?
Холодильник — чутливий прилад, який реагує на щонайменші зміни в енергетиці будинку. З його допомогою можна визначити рівень щастя і благополуччя в сім’ї. «Лакмусовим папірцем» є тривалість свіжості продуктів. Якщо вони зберігаються менше, ніж вказано в терміні придатності, значить, щось не так.
У холодильнику зосереджена енергія Води. А вода, як відомо, вбирає інформацію. Якщо у будинку часто лаються, бажають комусь зла, — холодильник, як губка, вбирає в себе негативну енергію. Продукти псуватимуться з катастрофічною швидкістю, і в магазин доведеться ходити частіше. Звідси — постійна нестача грошей. Намагайтеся менше думати про проблеми. Навчіться стримувати гнів, не несіть поганий настрій додому. Якщо вже назріває сварка, не лайтеся на кухні, відкрийте кватирку, щоб згусток гніву «вилетів» у вікно, а не потрапив до холодильника.
Якщо ви помітили, що холодильник став частіше гудіти і торохтіти, не поспішайте до майстра. Можливо, так прилад видає своє роздратування. Причин цьому може бути декілька. По-перше, неправильне розташування холодильника на кухні — наприклад, біля плити. Несумісні енергії Вогню і Води, які є сусідами, призведуть не лише до втрати грошей (холодильник, перегріваючись, споживає більше електрики), а й до безпідставних конфліктів. Якщо ви помітили, що стали частіше лаятися і не можете згадати причину сварки, терміново переставте меблі на кухні. Дотримуйтеся відстані між плитою і холодильником біля півметра. Поставте між ними стіл або вузьку тумбочку. Це розмежує дві войовничі енергії, і у будинку оселяться світ і спокій.
По-друге, однотонний колір холодильника. Тут корисна звичка вішати на дверці магнітики. Різноколірні дрібниці притягують до себе благополуччя і позитивну енергію, яка безпосередньо проникатиме в холодильник, тобто в їжу. Повісьте на дверці фотографію, на якій зафіксовані ви в щасливий момент життя. Прикріпіть магніт з подорожі, яку-небудь веселу картинку або дитячий малюнок. Напишіть побажання або слова любові.
Третьою причиною роздратованого холодильника може бути бруд. Хоч багато виробників і запевняють, що прилад не вимагає розморожування, все-таки не варто нехтувати елементарними правилами гігієни. Так ви не лише помиєте холодильник від мікробів, але і дасте йому енергетично очиститися від негативних згустків, які скупчилися. Про те, що концентрація негативної енергії в холодильнику досягла максимуму, говорить неприємний запах. Час провести ретельне прибирання. Крім того, товарне сусідство теж ніхто не відміняв. Намагайтеся розташовувати продукти за загальним принципом на різних рівнях. Наприклад, молоко і сметану розмістите на першій полиці, м’ясо і ковбасу — на другій, напої — на дверцях, фрукти і овочі — в окремих контейнерах.
Порядок в холодильнику — запорука не лише міцного здоров’я, але і щасливого життя!

Як правильно користуватися холодильником за фен-шуй

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *