Як підготуватися до року Кози 2015? Як зустріти рік Кози 2015?

Як підготуватися до року Кози 2015? Як зустріти рік Кози 2015?

До нас вже наближається Новий рік – це рік Кози 2015. Для того, щоб він був розташований до вас добре і приносив виключно удачу, для цього необхідно правильно зустріти і як можна більше приготувати різних смачних страв, в чому Вам допоможе наша стаття про те, що приготувати на рік Кози. І в той же час, важливо стежити за своєю фігурою і здоров’ям, тому дивіться, не перестарайтеся. Рік Кози 2015 — як до нього підготуватися

Обов’язково на столі повинні бути овочі, м’ясо, гарбуз і найголовніше – це свіжа риба. Це стандартний набір і з нього можна приготувати всілякі смаколики.

Рік Кози 2015 рік – це рік зеленої дерев’яної Кози, а вона любить виключно свіжу їжу. Тому не варто, щоб святковий стіл включав в себе якісь консерви. Консерви не є стравою Кози, так як все, що не доїли, віддається свині або собаці. Це означає, що краще такі страви включити в раціон при зустрічі року Свині або ж Собаки. Здійснювати сервіровку столу потрібно, використовуючи жовтий, зелений і чорний колір.

Буде просто чудово, якщо ви поставите на шикарний новорічний стіл красиві глечики з напоями і живі квіти, а по центру обов’язково має стояти блюдо з гарбузом.

До такого святкового столу будуть придатними салати зі свіжих овочів, морепродуктів. З м’яса можете приготувати курку, кролика. У всі страви додавайте якомога більше зелені, при цьому використовуйте багато гострих приправ.

Всі приготовлені страви подавайте виключно гарячі, ніби вони ось-ось з печі». Навіть можна зробити страви, які перед подачею обливаються високо-градусними спиртними напоями і потім підпалюють. Іншими словами, ваше меню в рік Кози 2015 повинно бути «вогняні». Тоді Кози оцінить вашу старанність і принесе у ваш дім і сім’ю благополуччя і достаток.

Як підготуватися до року Кози 2015? Як зустріти рік Кози 2015?

Повернутись на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *