Як обирати одяг за фен-шуй

Як обирати одяг за фен-шуй

Одяг — це продовження нас самих. Саме так вважають майстри фен-шуй. Важливо, щоб ви справляли найсприятливіше враження на оточення. Щоб одяг «працював» на вас, слід дотримуватися певних правил у виборі наряду, підборі аксесуарів і навіть, згідно фен-шуй, враховувати день тижня.
Згідно фен-шуй, самий кращий і правильний одяг — той, який має плавні лінії і виглядає чистим і охайним.
Рваний і навіть просто запраний одяг може зашкодити, оскільки він притягує негативні вібрації, невдачі, бідність і обіцяє труднощі з фінансами. Так-так, навіть навмисно порвані фірмові джинси — хай це і модно, але ефект виходить той самий, тобто — тяжіння негативної енергії.
Брудний одяг викликає апатію, млявість і породжує неповагу до людини, яка її носить. На певному етапі «бруднюля» може і справді морально опуститися.
Сильний негативний заряд несе в собі одяг, в якому ви випробували негативні емоції. Як правило, надітий знову, він починає «шкодити», викликаючи поганий настрій, пригніченість і навіть погіршення самопочуття. Найправильніше — позбавитися від такого шкідливого наряду, навіть якщо він і подобається.
Також слід уникати мішкуватого і безформного одягу, який нишком позбавляє позитивної енергії.

Як визначити свою стихію за роком народження

Щоб «зацікавити» свою власну долю, необхідно підібрати правильний гардероб. Для цього слід визначити свою стихію. Це — остання цифра в році народження. Наприклад, в 1976 — цифра «6».
Отже, у стихії Металу цифри — 0 і 1, у Води — 2 і 3, Дерева — 4 і 5, у стихії Вогню — це 6 і 7, Землі — 8 і 9.
Люди, які належать до стихії Дерева, найвільніші у виборі одягу. Вони можуть обирати і поєднувати будь-які напрями і стилі. Добре якщо їх одяг буде зроблений із натуральної шерсті (в’язання, кашемір, драп, габардин і ін.). Також дерев’яним людям рекомендовано штучне хутро.
Для людей стихії Води ідеальним вибором стане класика і романтика. Водна енергетика якнайкраще гармоніює з елегантною простотою, рюшами і воланами, пастельними тонами і прозорими тканинами. М’які, теплі і пухнасті тканини допоможуть гармонізувати нервову систему. Елементу Води також чудово підходять мереживо, натуральні шифон, батист і шовк.
Для «металевих» людей ідеальний вибір — органза, парча, синтетичні волокна, металізовані тканині, а також ті, що нагадують озера і річки розплавленого металу. А ось м’які і пухнасті тканини можуть спровокувати у них знесилення. Для заспокоєння «металістів» потрібно наряди, вишиті пайетками, бісером і стеклярусом, чия «кольчужна» поверхня відбиває внутрішню суть тих, кому протегує стихія Металу.
Для людей стихії Землі оптимальний вибір — нестрога класика, спортивні елементи і невимушений стиль. Слід віддавати перевазі натуральним тканинам, особливо льону і шерсті. А ось від натуральних шкіри і хутра краще відмовитися.
Люди Вогню — енергійні і цілеспрямовані. Для них чудово підходить спортивний одяг, а також наряди з віскози, бавовни, натуральних тканин, джинсової і вельвету, — у «вогняних» вони навіть здатні поліпшити обмін речовин.

Колір одягу за фен-шуй

Колір для одягу вкрай важливий, оскільки кожен колір чинить сильну дію на людину.
Чорний колір — колір влади. Проте чорний не повинен переважати, особливо якщо ви прагнете притягнути в життя любов, оскільки він притягує тугу і самотність.
Сірий означає гроші, а також срібло.
Червоний символізує активну життєву енергію і оптимізм. Він ідеальний для того, щоб притягнути нову любов.
Жовтий колір сприяє концентрації думок, дозволяє швидко вирішувати спори.
Одяг в пісочних і жовтих відтінках — кращий вибір для повсякденного носіння.
Зелений — це живильний колір. Якщо хочете швидко зцілитися від захворювань, то віддайте перевагу одягу в зелених тонах. Відтінки зеленого кольору, так само, як і лілові тони, вважаються «грошовими».
Синій колір ідеальний для ділових зустрічей. При цьому синій сприяє заспокоєнню і зняттю емоційної втоми.
Білий або рожевий кольори підходять для романтичних зустрічей. А для оптимістичного настрою потрібен помаранчевий. Він не лише здатен подарувати вдачу, а й допоможе викликати прихильність до себе позитивних і радісних людей.

Як обирати одяг за днями тижня

Понеділок — день місяця. Ідеально підійдуть срібні, кремові, а також молочні тони.
Вівторок — час Марса. Для нього обирайте одяг рожевих, яскраво-червоних, малинових або коричневих відтінків.
Середою керує Меркурій, якого влаштовує одяг жовтого, сірого й всіх відтінків зеленого кольору.
Планета четверга — Юпітер. Для вдалого дня бажано зробити свій вибір на користь нарядів синіх, малинових, а також фіолетових відтінків.
П’ятниця — день Венери. Рожевий, бірюзовий, блакитний, білий вважаються найбільш прийнятними кольорами в одязі цього дня.
Суботою керує Сатурн. Сприятливі відтінки в одязі — темно-синій, чорний, а також сірий.
Неділя — у прямому розумінні сонячний день, оскільки йому протегує Сонце. Тому зробіть вибір на користь яскравих нарядів і речей в помаранчевих, золотистих або білих тонах.

Як обирати одяг за фен-шуй

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *