Як найкраще відпочити на Новий рік 2015? Де відпочити на Новий рік 2015?

Як найкраще відпочити на Новий рік 2015? Де відпочити на Новий рік 2015?

Олів’є, шампанське, мандарини на Новий рік – це, звичайно, добре. Але погодьтеся, російську зиму з її тріскучими морозами, ожеледицями і кілограмами теплого одягу іноді хочеться змінити на щось більш сонячне, екзотичне і розташоване біля екватора.

Новий рік в нашій країні – своєрідний рубіж між помилками минулого і надіями майбутнього. І всім відомо, що зустріч цього свята космічно зумовлює протягом наступних 365 днів. Ситно їсти і бути в оточенні близьких – непогана перспектива на рік. Але якщо ви мислите масштабніше, то вже влітку починаєте планувати, куди поїхати і де відпочити на Новий рік 2015. В даний час для подорожей по світу не обов’язково мати великі гроші. Причиною тому є гарячі тури. І ось топ країн і куточків планети, які пропонують відвідати такі путівки.

З часів 20 століття багато чого змінилося. Зовсім недорого можна відвідати ті місця, про які дізнався з передач каналу «Discovery».

Гірськолижні тури. Новорічний відпочинок 2015

Серед активних мандрівників зустріч новорічних свят традиційно асоціюється із зимою, і тому вони воліють проводити дні зимових канікул на гірських курортах. Класикою стали такі європейські країни як Чехія, Австрія, Греція, Швейцарія, Норвегія, Росія. Якщо ви готові витратити значну суму, то перед вами відкриються двері курортів в Польщі, Андоррі, Болгарії, Словенії і Чорногорії. Крім споглядання дивовижної природи, зайнятися шопінг-туризмом, адже різдвяна пора збігається з сезоном неймовірних ярмарків і знижок. А ось поринути в казкову атмосферу сім’єю допоможе відпочинок на Новий рік 2015 у Фінляндії – на істинної батьківщині цього свята.

Пляжні курорти. Новорічний відпочинок 2015

Хочете після новорічної відпустки повернутися на роботу з шикарним засмагою? Не питання. Чисті піщані пляжі, розкішні готелі вже чекають на вас. Економіка багатьох країн базується на туризмі, тому і культура сервісу там неймовірно висока. За розумною ціною можна побувати в Ізраїлі і ОАЕ, на Канарських островах і індійському Гоа. Не будемо забувати про турецьких і єгипетських курортах. Провести новорічний відпочинок 2015 можна на карнавалі в Ріо-де-Жанейро. Бразильські традиції зустрічі цього торжества вб’ють вас.

Екзотичні курорти. Новорічний відпочинок 2015

Якщо ціна питання для вас дрібниця, а душа жадає літа, туроператори допоможуть впоратися з вибором. Треба лише визначитися, який екзотичний куточок планети цікавий, а вибрати є з чого: Домінікани, Таїланд, Мальдіви, Шрі-Ланка, Куба, Багами, Сейшели, Коста-Ріка та багато іншого. Не складно відвідати будь-яку країну в Центральній і Південній Африці.

Кожна країна – носій своєї автентичної культури і неповторних традицій, знайомство з якими розширює і збагачує свідомість. Переглянете своє життя, відкрийте в ній нову сторінку. Адже може давно пора побачити світ з усіма його чудесами, обзавестися цікавими знайомствами і зрозуміти культуру інших народів. Сміливцям зелена дерев’яна Коза подарує найкращий відпочинок на Новий рік 2015 з усіх можливих.

Як найкраще відпочити на Новий рік 2015? Де відпочити на Новий рік 2015?

Повернутись на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *