Як і де зустріти Новий рік 2015. Зустріч Нового року 2015

Як і де зустріти Новий рік 2015. Зустріч Нового року 2015

Зірки радять зустріти Новий рік 2015 не тільки з гарним настроєм, але і в теплому колі близьких людей. Як відомо, Коза являється символом 2015 р., і ця тварина по своїй натурі скромна і сором’язлива, тому занадто галасливі компанії її не притягують. Натовпи людей, музика до ранку і дискотека – все це не для неї. Лагідна Кізка надає перевагу такому оточенню, з яким не потрібно прикидатися і фальшивити у відносинах. Вона обожнює зустрічати новорічне свято в колі сім’ї, де по-душевному тепло і спокійно.

Хочете щиро порадувати господиню Нового 2015 року? Значить, потрібно пригостити її смачною їжею, напоїти чистою водою і оточити увагою. Вона цінує гармонію в будинку і у відносинах. Також важливо відзначити (зустріти) Новий 2015 рік Кози з посмішкою і в компанії рідних людей. А всім тим, хто по-справжньому шанує сімейні традиції і ставить їх вище за все Коза подарує незабутні дванадцять місяців. Вона буде чудовою покровителькою і допоможе своїм шанувальникам домогтися успіху.

Якщо ж Ви все-таки вирішили зустріти і відзначити Новий рік 2015, десь за кордоном, або ж запланували якусь новорічну подорож, то зустрічаючи рік Кози, не варто вибирати круїзи і будь-які морські подорожі, краще залишитися на суші – тим більше що варіантів більш, ніж достатньо.

Нижче ми представили кілька варіантів, де можна зустріти Новий Рік 2015, але вибір, як йдеться, залишається за Вами:

-в будинку;
-в нічному клубі, ресторані;
-в готелі, пансіонаті або будинку відпочинку;
-за кордоном.

Як і де зустріти Новий рік 2015. Зустріч Нового року 2015

Повернутись на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *