Вузли у фен-шуй

Вузли у фен-шуй

Чи знаєте ви, що в китайській мові слова «вдача» і «вісімка» співзвучні? Якщо врахувати, що Містичний вузол фен-шуй — це відразу декілька сплетених разом вісімок, то матимете уяву, яку неймовірну силу має цей талісман?
Містичний вузол — не винахід фен-шуй. Це традиційний буддистський символ, який утілює в собі ідею нескінченності життя переродження людини з одного тіла в інше (вузол зроблений так, що незрозуміло, де у нього початок, а де кінець). Не випадково впродовж багатьох століть, такі вузли вплітали в одіяння східних імператорів — щоб проголосити безсмертя, яким вони нібито володіли.

Фен-шуй також закладає у вузол ідею безперервності — вдачі, щастя, благополуччя або любові. На яку саме сферу «працюватиме» талісман, залежить тільки від того, хто його створив.

Вузли — універсальні талісмани у фен-шуй

Вузли у фен-шуй можуть виступати як самостійними символами, так і «підсилювачами» енергії інших талісманів. Згадайте, де ви бачили вузол в такій ролі? Звичайно ж, на ниточці, яка сполучає між собою китайські монети! Ці монети втілюють грошову удачу і завдяки містичному вузлу набувають додаткової сили і транслюють ідею «нескінченності грошового потоку». Неважко здогадатися, що, «акомпануючи» любовним талісманам, вузол дарує «любов на віки». У «обоймі» з талісманами для кар’єрного росту — піклується, щоб цей ріст не призупинявся ніколи, і так далі.
В якості самостійного талісмана вузол бере під опіку ту сферу життя, яку йому замовили. Як це зробити? Сформулювати бажання і упродовж процесу плетіння вузла тримати цю думку в голові. Коли ж робота буде закінчена, вузол (якщо тільки це не елемент одягу або прикраса) краще помістити у відповідний сектор житла.
Загадали успішну кар’єру? Місце вузлу — в північному секторі. Вдача у будь-якому вченні «живе» на північному сході. Поряд, на сході — міцне здоров’я і гармонія в сім’ї.
Містичний вузол на південному сході притягне багатство, на південному заході — ділового або романтичного партнера, на півдні — працюватиме на вашу славу.
Західний сектор відповідає за творчість і наше продовження в цьому житті, тобто дітей. А північно-західний — за помічників і подорожі.

Вузол Пан Чанг

Один із найпопулярніших вузлів — витягнутий вузол Пан Чанг. Для його виготовлення вам знадобиться нитка завдовжки 2 м, краще червоного кольору.
Заколіть нитку на подушці за середину (на малюнку 1 середина — стик білої і зеленої заливки). Кожним із кінців утворюйте по 3 петлі, заколіть.
З правого кінця нитки зробіть довгу петлю і протягніть її в усі вертикальні петлі, які були утворені в попередньому кроці. Петля пройде через кожну з них за схемою «під ниткою — над ниткою».
Візьміть лівий кінець і обвійте ним усі вертикальні петлі, окрім крайньої правої петлі-вушка. При цьому нитка спочатку повинна пройти над петлями, а потім під ними.
Пройдіться по вертикалі вузла з обох боків, щоб вийшло симетрично, дотримуючись принципу: коли нитка йде вгору, вона проходить під однією ниткою, а потім над трьома нитками; а коли нитка йде вниз, то проходить під двома нитками, над однією і ще під однією ниткою.
Схопіться за зовнішні петельки і хвостики і акуратно затягніть вузол. Підтягуючи відповідні ділянки нитки, вирівняйте розмір пелюсток (вирівнювати починайте від середини нитки, яку заколювали на самому початку).

Вузли у фен-шуй

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *