Вікна за фен-шуй: розташування, кількість, правила

Вікна за фен-шуй: розташування, кількість, правила

Вікна — це не лише неодмінний атрибут будь-якого житла. Вікна — це ще вхід. Через них у будинок проникає сонячне світло, але головне — енергія. Як позитивна, так і негативна. Щоб у будинку було завжди затишно, панували мир і любов, потрібно з усією увагою віднестися до вікон і докласти зусилля, щоб вони стали виключно провідником позитивної енергії Ци.

Де повинні бути вікна

Саме краще і правильніше вікно, згідно з вченням фен-шуй, — це вікно розташоване на сході. Тому що саме з цього боку сходить сонце. А енергія променів висхідного світила виливає величезну кількість животворящої енергії Ци.
Саме тому енергетика кімнати, чиї вікна дивляться на схід, завжди сприятиме гарному настрою, бадьорості, націленості на результат, позитивному мисленню і зробить благотворну дію на фізичний і душевний стан.
Також південні вікна вважаються непоганим варіантом — через них теж у великим кількості промені сонячного світла потрапляють у будинок, створюючи благотворне освітлення, що чинить позитивну дію на настрій кожного члена сім’ї. Але, ясна річ, в сучасному будинку всі вікна не можуть дивитися на схід або на південь. Тоді, щоб сприяти проникненню енергії Ци через вікна, треба дотримуватися особливих правил.

Чистота і порядок за фен-шуй на вікнах і підвіконнях

Перше головне правило — тримати вікна в постійній чистоті.
Каламутні і запилені стекла стають перешкодою не лише і не стільки для проникнення сонячного світла, але і на шляху течії енергії Ци, а її нестача здатна призвести до істотного зниження захисних властивостей людського організму.
У темному будинку, де мало світла, швидко накопичується негативна енергія. Звідси часті знесилення, млявість і навіть апатичні стани. Щоб усього цього негативу уникнути, треба просто частіше мити вікна.
Також не слід захаращувати підвіконня великими квітами або прикрасами — усі вони заважать течії Ци. А ось маленькі квіткові горщики або навіть акваріум з рибками принесуть і користь, і зроблять будинок затишніше і красивіше.
Друге дуже важливе правило — вікна мають бути у повному порядку. Особливо побоюйтеся тріщин на стеклах. Тріщини — це не лише косметичний недолік. Через тріщини у вікні у будинок легко проникає негативна енергія Ша, несучи конфлікти, хвороби і проблеми на всіх рівнях. Крім того, тріснуті стекла можуть провокувати появу різних захворювань очей (глаукому, катаракту).
Стекла повинні сидіти в рамах міцно і надійно. Якщо вони відходять або починають деренчати від вітру — чекайте у гості« потужний потік згубної Ша, яку деренчащі стекла дуже притягає.

Безпека і затишок

Іноді з метою безпеки віконні грати просто необхідні. Проте фен-шуй відноситься до грат з несхвально, оскільки вони є серйозною перешкодою на шляху енергії Ци, особливо з товстими і грубими лозинами, пофарбовані в темний колір.
Щоб узабезпечити будинок і не зашкодити його мешканцям, майстри фен-шуй радять замінити грубі грати віконницями, які відкриваються назовні, або ж поставити рулонні жалюзі. Але саме краще рішення — встановити особливо міцні стекла, без зайвого обгороджування. Це забезпечить житло відповідною безпекою, і Ци зможе проникати у будинок безперешкодно.

Як повинні відкриватися вікна

Є ще деякі нюанси, що стосуються вікон. Наприклад, має значення, як вони відкриваються. Згідно фен-шуй, одним з найсприятливіших варіантів вважаються стулкові вікна, сприяючі тому, щоб у будинок проникало якомога більше потоків позитивної енергії Ци.
При всьому цьому важливо, щоб відкривання здійснювалося всередину, що символічно означає гідність людини, його силу й впевненість.
А якщо вікна розкриваються назовні, то це, згідно фен-шуй, робить людину залежною від інших. У такі вікна відбувається викид позитивної енергії Ци, замість якої легко входить шкідлива Ша. І ще при таких вікнах певну дію робитиме навколишня місцевість за вікном. А вона може бути не занадто приємною — від місцевих смітників до лікарень і кладовищ.
Також не слід відкривати вікна наполовину, інакше створюється спотворена і неправильна картина про зовнішній світ. А це негативний фон особливого роду. Майстри фен-шуй радять тут проявляти крайність — вікна мають бути або повністю закритими або ж відкритими.

Скільки має бути вікон

Згідно фен-шуй значення має кількість вікон. Їх не повинно бути надто багато або занадто мало. Якщо їх багато, тоді енергія Ци може йти з житла, а якщо мало — позитивній енергії буде недостатньо. В ідеалі — на кожну дверь у будинку бажано щоб доводилися не більше трьох вікон. Загальне ж число вікон у будь-якому житлі не має бути кратне 10.

Вікна за фен-шуй: розташування, кількість, правила

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *