Весільний гороскоп на 2019 рік

Весільний гороскоп на 2019 рік

Перш ніж одружитися, одні люди прагнуть дізнатися, наскільки щасливою буде їх весілля в 2019 році за церковним календарем, інші дослухаються до забобонів, а треті звертають увагу на поради астрологів.
Згідно зі східним гороскопом, символ 2019 року Кабан — це тварина сімейна, домашня, бережлива і в міру спокійна, якщо її не злити і не ображати. Але в гніві здатна дати серйозну відсіч і закатати сцену, так що краще її не провокувати і не доводити до скандалів.
Весільний гороскоп на 2019 рік підкаже вам, як можуть розвиватися сімейні стосунки, в залежності від того, під яким зодіакальним сузір’ям ви вирішите оформити стосунки в 2019 році.

Весільний гороскоп на 2019 рік. Овен (21 березня — 20 квітня)

Суперечливий час для укладення шлюбу. Найупертіший знак зодіаку зробить свій відчутний вплив на таку сім’ю. Тут можливі сварки через дрібниці, але в той самий час і незвичайне згуртування для досягнення загальних цілей.

Весільний гороскоп на 2019 рік. Тілець (21 квітня — 20 травня)

У цей період зазвичай зароджуються стабільні і дружні родини. У таких відносинах партнери завжди будуть прагнути до взаємодопомоги, підтримки та уважності один одному. Також серйозний аспект — потужна сексуальна енергетика.

Весільний гороскоп на 2019 рік. Близнюки (21 травня — 20 червня)

Сім’я, що з’явилася під впливом Близнюків, зовні виглядає надійно і стабільно і притягує до себе увагу оточуючих. Однак на справді багато стереотипів тут продиктовані соціумом і впливом ззовні.

Весільний гороскоп на 2019 рік. Рак (21 червня — 20 липня)

Шлюб, укладений в період правління Рака, відрізняється міцними сімейними узами партнерів. Єдиним недоліком, що затьмарюють таку сім’ю, можуть стати ревнощі, які породжують недовіру.

Весільний гороскоп на 2019 рік. Лев (21 липня — 22 серпня)

Весілля, проведене під знаком Лева, здатне привести до створення яскравої і динамічної сім’ї, яка може досягти висот у всіх сферах життя, і в якій не нудно жити. Зазвичай в такому шлюбі партнери довіряють один одному і діють спільно.

Весільний гороскоп на 2019 рік. Діва (23 серпня — 22 вересня)

Якщо ви прагнете до спокою, розміреності, раціональності та ясності в сімейних відносинах, дуже вдалий час для весілля в період дії знака Діви. Головна умова для благополуччя партнерів — довіряти один одному.

Весільний гороскоп на 2019 рік. Стрілець (22 листопада — 21 грудня)

Хочете тиші, спокою і повного взаєморозуміння в відносинах? Обирайте час Стрільця для проведення весілля — не прогадаєте. У такій родині обидва партнери знають, чого хочуть отримати від життя, і поступово досягають спільної мети.

Весільний гороскоп на 2019 рік. Козеріг (22 грудня — 20 січня)

Вплив Козерога більше підходить для створення шлюбу за розрахунком, ніж для розвитку чуттєвих стосунків. Така пара здатна домогтися відчутного успіху в кар’єрі та бізнесі, але ось романтики і ніжності подружжю буде бракувати.

Весільний гороскоп на 2019 рік. Водолій (21 січня — 18 лютого)

Цілком надійний, гармонійний і довговічний союз може вийти під впливом Водолія. Така сім’я буде здатна йти по життю, тримаючись за руки, з неослабними почуттями, постійно знаходячи спільні теми, але при цьому не заморочуючись на ведення господарства.

Весільний гороскоп на 2019 рік. Риби (19 лютого — 20 березня)

Весілля цього періоду може розвинутися в абсолютно непередбачуваний сценарій. Це може бути і палка пристрасть, і рівні відносини, і навіть повна відчуженість і невтручання в справи один одного, яка не завадить партнерам жити разом.

Весільний гороскоп на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *