Весільний гороскоп на 2016 рік за знаками Зодіаку

Весільний гороскоп на 2016 рік за знаками Зодіаку

Незважаючи на те, що 2016 рік буде високосним, він ознаменується численними весіллями. Це і не дивно! Адже Господиня року — Червона Вогненна Мавпа, особа сімейна, обожнює своє потомство, високо цінує домашній затишок і дотримується сімейних традицій. Так що, якщо ви серйозно закохані і не можете жити без своєї другої половинки — сміливо йдіть в ДРАЦС (державна реєстрація актів цивільного стану)!
Пам’ятайте: це самий сприятливий рік для укладення шлюбу! А те, як складеться весільний гороскоп для кожного знака зодіаку, ви дізнаєтеся з нашої статті. Щоб весілля була вдалою за всіма прогнозами, вам також слід вивчити сприятливі дні для весілля в 2016 році і вибрати найбільш підходящий!
Весільний гороскоп на 2016 рік за знаками зодіаку. Дізнайтеся, які місяці ідеально підійдуть для вашого весілля!

Овен. Весільний гороскоп на 2016 рік

Вдалі періоди для весілля: лютий, березень, квітень, серпень, листопад.
Невдалі періоди для весілля: січень, жовтень, грудень.

Представникам цього знаку зодіаку потрібно ретельно проаналізувати своє рішення вступити в шлюб. Якщо ваш обранець чи обраниця не викликають у вас сумнівів, сміливо вирішуйте на цей крок — вам уготована щасливе спільне життя!
Якщо ж виникнуть хоч найменші коливання, особливо якщо вас щось не влаштовує або дратує в партнері — краще відкладіть весілля. Це не ваш чоловік.

Телець. Весільний гороскоп на 2016 рік

Вдалі періоди для весілля: червень, липень, вересень, листопад.
Невдалі періоди для весілля: січень, лютий, березень.

Якщо початок 2016 року ознаменується сваркою з коханою людиною, не слід поспішати з весіллям. Протягом року також можливі дрібні сварки і великі скандали з партнером. Якщо такі відносини ще до весілля, то потрібно одружуватися?
Тільки в разі повного миру та взаєморозуміння між закоханими Тельцям рекомендується укладати шлюб. В будь-якому іншому випадку краще почекати. В силу свого характеру Тельці не залишаться без шанувальників і в самоті не занудьгують.

Близнюки. Весільний гороскоп на 2016 рік

Вдалі періоди для весілля: червень, липень, серпень, початок вересня.
Невдалі періоди для весілля: лютий, жовтень, грудень.

Близнюки відносяться до влюбчивым і вітряним особам. Партнеру Близнюків слід це враховувати: можливо, йому варто поквапитися з весіллям, інакше до кінця року почуття можуть охолонути, і Близнюки почнуть оглядатися по сторонах у пошуках нового захоплення.
Це не означає, що Близнюки будуть настільки ж легковажні в сімейному житті. Вони дуже відповідально ставляться до шлюбних зв’язків, але поки на руці немає кільця, вважають себе абсолютно вільними від зобов’язань.

Рак. Весільний гороскоп на 2016 рік

Вдалі періоди для весілля: січень, лютий, березень, вересень, жовтень.
Невдалі періоди для весілля: червень, липень, листопад, грудень.

Для Раку це найкращий рік у сімейному плані! Все по-справжньому закоханим Ракам рекомендується не зволікати з весіллям, і зіграти її як можна швидше.
А якщо в цьому ж році з’явиться потомство, то така сім’я буде жити довго і щасливо в мирі і добробуті. Влаштуйте шикарну весілля, яке запам’ятається вам і вашим рідним на все життя! Рада так любов!

Лев. Весільний гороскоп на 2016 рік

Вдалі періоди для весілля: травень, червень, липень, серпень, вересень.
Невдалі періоди для весілля: лютий, березень.

Весь рік Леви будуть сумніватися з приводу укладення шлюбу. Що ж, якщо почуття потребують перевірки, а душу гризуть сумніви, то весілля краще відкласти або взагалі скасувати.
Укладати шлюб рекомендується тільки тим Левам, які впевнені у своїй любові і партнера на 100 %. А іншим можна ще один рік насолоджуватися свободою і шукати свою єдину і неповторну другу половинку.

Діва. Весільний гороскоп на 2016 рік

Вдалі періоди для весілля: серпень, вересень, жовтень, грудень.
Невдалі періоди для весілля: січень, лютий, травень, листопад.

Всім без винятку Дівам 2016 рік подарує можливість знайти партнера і укласти вдалий союз. Тому рекомендується відкинути скепсис, забути про самотність і уважно дивитися по сторонам.
В оточенні Діви обов’язково з’явиться той, хто може стати її супутником життя. А тим Дівам, які вже закохалися, краще задуматися про оформлення відносин. Залишилася одна складність — переконати свого партнера поквапитися. Цей рік, безсумнівно, принесе Дівам удачу в сімейному житті!

Терези. Весільний гороскоп на 2016 рік

Вдалі періоди для весілля: з початку березня до кінця листопада.
Невдалі періоди для весілля: вся зима і осінь.

Цей знак зодіаку відрізняється великою волелюбністю і легковажністю. Терези готові укласти шлюб хоч зараз, і 2016 рік сприяє цьому.
Терези люблять блищати і користуються увагою протилежної статі, тому весілля вони зіграють шикарну і галасливу. Можливо навіть не одну. Головне, щоб партнер Терезам попався такий же легкий і веселий.

Скорпіон. Весільний гороскоп на 2016 рік

Вдалі періоди для весілля: січень, лютий, жовтень, листопад.
Невдалі періоди для весілля: квітень, травень.

Скорпіони — натури пристрасні і волелюбні. У 2016 році вони не захочуть втрачати свободу, тому будуть будь-якими способами уникати вступу в шлюб. Напевно, вони ще не зустріли свою єдину справжню любов.
Партнерам Скорпіонів краще не наполягати на весіллі. Навіть поступившись, Скорпіон не перестане цінувати особисту свободу понад усе, тому укладений шлюб буде зовсім недовговічним. До кінця року Скорпіон знову залишиться один. Але якщо він сам просить про весілля, то укладений союз буде довгим і щасливим.

Стрілець. Весільний гороскоп на 2016 рік

Вдалі періоди для весілля: вся весна і літо.
Невдалі періоди для весілля: вересень, жовтень, грудень.

Стрільці дозріли для сімейного життя і закохані по-справжньому! Вони хочуть одружитися якомога швидше — сім’я для Стрільця дуже багато значить, а 2016 рік сприяє тому, що укладений союз стане міцним і надійним, а в будинку будуть панувати взаєморозуміння і любов.
Тим, хто живе у цивільному шлюбі, рекомендується негайно зіграти хорошу весілля. А самотнім Стрільцям потрібно уважніше придивитися до своїх шанувальників серед них, напевно, є той, хто давно і ніжно любить вас. Серйозні любовні відносини допоможуть знайти спочатку щастя, а незабаром і сім’ю.

Козоріг. Весільний гороскоп на 2016 рік

Вдалі періоди для весілля: січень, квітень, грудень.
Невдалі періоди для весілля: червень, липень, серпень.

Для Козорогів 2016 рік не передбачає жодних сімейних відносин і спілок. У них дуже багато інших турбот, тому особливо перейматися самотністю Козероги не будуть. Всі відносини, які виникнуть у них протягом 2016 року, будуть несерйозними.
У цей період думок про весілля у них навіть не виникне — хоча, якщо на горизонті з’явиться стара любов, яка, як кажуть, «не іржавіє», а в серці Козоріга знову спалахнуть романтичні почуття, то весілля буде самим мудрим і щасливим завершенням подібних відносин.

Водолій. Весільний гороскоп на 2016 рік

Вдалі періоди для весілля: квітень, травень, червень, липень, серпень.
Невдалі періоди для весілля: січень, лютий, березень.

У 2016 році Водолії будуть більше стурбовані кар’єрним ростом і розвитком бізнесу, ніж особистими відносинами. Хоча не можна сказати, що Водолії проводять вільний час на самоті — вони чарівні, привабливі і дуже люблять суспільство.
Просто думок про весілля у них в цей період не виникне, а відносини навряд чи вийдуть за межі милого флірту. Без особливо глибоких і щирих почуттів Водоліям в наступаючому році укладати союз не слід. Але якщо друга половинка вже знайдена, то з браком краще не зволікати.

Риби. Весільний гороскоп на 2016 рік

Вдалі періоди для весілля: квітень, травень, червень, вересень.
Невдалі періоди для весілля: січень, лютий, грудень.

Весільний гороскоп на 2016 рік за знаками зодіакуРиби дуже влюбливі, а кожну нову пасію сприймають як справжню любов. Тому в 2016 році їм потрібно бути особливо уважними та обачними — навколо Риб буде крутитися багато шлюбних аферистів і непорядних людей.
Повірте — багато з них прагнуть укласти шлюб в особистих корисливих цілях. Рекомендується не поспішати з весіллям, а порадитися з мудрими родичами. Тільки зважені і продумані рішення врятують Риб від фатальної помилки. Також можлива поява незаконнонароджених дітей.

Весільний гороскоп на 2016 рік за знаками Зодіаку

Повернутися на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *