Весільний гороскоп на 2015 рік для всіх знаків зодіаку. Зустріч Нового року 2015

Весільний гороскоп на 2015 рік для всіх знаків зодіаку. Зустріч Нового року 2015

В даній статті вияснимо, яким буде весільний гороскоп на 2015 рік для всіх знаків зодіаку:

Для Овнів наступаючий 2015 рік не надто підходить для серйозних стосунків. Знайомства, які відбудуться в цей період, не варто занадто швидко переводити в фазу близьких відносин, адже на притирання двох люблячих людей має пройти не менше року.

Тяга представника знака Телець до конкретики у своєму особистому житті і до утворення сім’ї не повинна залишитися без уваги з боку партнера. Весільний гороскоп на 2015 рік говорить про те , що якщо кохана людина стане вагатися і думати занадто довго, то вона ризикує залишитися біля розбитого корита, а Телець знайде більш рішучого партнера.

Народженим під знаком Близнюки особистостям надто цінна особиста свобода, щоб вони готові були просто так з нею розлучитися. Навіть маючи поруч кохану людину, ці люди всіма силами стануть намагатися уникати штампа в паспорті.

Гороскоп весільний на 2015 рік обіцяє, що Ракам буде дуже складно в цьому році, оскільки є ймовірність, що пропозицію руки і серця їм зроблять відразу дві людини і цих особистостей чекає дуже непростий вибір. Зробивши правильний весільний вибір Раки будуть щасливі досить довгий час.

Твердість і рішучість представників знаку Лев буде помічена усіма, а особливо їх партнерами, яким доведеться погоджуватися на пропозицію Лева про шлюб та створення повноцінної сім’ї або відмовлятися від такої перспективи.

Представникам знаку Діва весільний гороскоп 2015 рекомендує поквапитися із створенням сім’ї. Цей рік для багатьох стане часом останнього шансу на щастя і створення повноцінних відносин. Якщо Діви не вийдуть заміж або не одружаться в 2015 році, то в майбутньому зробити це стане набагато складніше.

Народженим під знаком Терези, шлюб у 2015 р. допоможе зупинитися, стати більш серйозним, а відтак різко змінити своє життя в кращу сторону.

Активність Скорпіонів у 2015 році буде просто вражати, однак часто не доробив одну справу ці люди будуть загорятися іншим ділом, незабаром і кидаючи його. Така ситуація може виникнути і з весіллям (див. китайський гороскоп 2015).

Представники знаку Стрілець будуть націлені привести під вінець кохану людину або ж будуть чекати, коли партнер зробить, нарешті, їм пропозицію руки і серця.

Гороскоп 2015 радить представникам знака Козеріг, які вирішили узаконити свої відносини, менше слухати громадську думку і вірити непідтвердженим чуткам про свою другу половинку – не слухайте нікого, а то про весілля прийдеться забути.

Людям, що народилися під знаком Водолія, в 2015 році будуть часто пропонувати вступити в шлюб, і у цих людей буде чимало часу подумати і оцінити всі перспективи.

Емоційні і дуже влюбливі Риби в 2015 році можуть зробити пропозицію своїм коханим в пориві пристрасті, однак вже вступивши в шлюб їхні почуття можуть згаснути і спалахнути до зовсім іншої людини.

Весільний гороскоп на 2015 рік для всіх знаків зодіаку. Зустріч Нового року 2015

Повернутись на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *