Веселі конкурси на Новий рік 2015 для дорослих та дітей. Зустріч Нового року 2015

Веселі конкурси на Новий рік 2015 для дорослих та дітей. Зустріч Нового року 2015

Що за Новий 2015 рік, коли на ньому нудно – адже відзначати його треба весело і всю ніч. А за довгу ніч нудно тільки їсти різноманітні новорічні делікатеси (див. святкове новорічне меню 2015) і дивитися передачі, які вже давно всім приїлися. Набагато краще грати в веселі конкурси на Новий рік 2015, отримувати цікаві призи та заохочення, стати лідером в новорічних змаганнях, а також призначати свої завдання для всіх інших.

Новорічні конкурси чудово підійдуть для всіх гостей, як для дітей, так і дорослих, адже їх можна підібрати відповідно всім вимогам: вони можуть призначатися спеціально для дітей або ж навпаки тільки для дорослих, а можуть вони бути змішані, веселі і прикольні, з перчинкою, а можуть бути нейтральними, рухомими або ж інтелектуальними. Як бачите, класифікацій може бути дуже багато і кожній людині обов’язково припаде до душі той чи інший конкурс.

Нижче на Ваш вибір ми пропонуємо деякі конкурси на Новий рік 2015 для дорослих і дітей:

Конкурси на Новий рік 2015 для дорослих

Конкурс «поціль у пляшечку».
Цей конкурс не тільки оригінальний, але і дуже веселий. Вибираються двоє учасників. Їм до пояса прив’язується ручка на ниточці. Потім попереду учасників в ряд виставляються пляшки з під шампанського. Учаснику необхідно потрапити ручкою в горлечко пляшки без допомоги рук. Виграє найшвидший і влучний учасник.

Конкурс «намалюй колегу».
Всім бажаючим видаються аркуші паперу, олівці. Завдання намалювати портрет будь-кого з колег при цьому не озвучуючи хто це. Всім гостям потім по одному показуються малюнки і вони намагаються вгадати хто намальований на полотні. Перемога дістається самим реалістичним портретам.

Візьміть в руки який-небудь продукт або салатик, загалом, те, що стоїть на новорічному столі. І починайте розповідати про це блюдо, проте ви повинні описувати все так, щоб у підсумку вийшла розповідь про одного з присутніх. Чим краще ви опишите та знайдете загальні характеристики продукту і людини, тим більше у вас шансів виграти в цьому конкурсі.

Конкурс «Мумія»
Для нього знадобиться туалетний папір. Гостей розділіть на дві чи декілька команд. У кожній команді треба вибрати мумію. Решта повинні її обмотати туалетним папером з ніг до голови. Команди повинні постаратися, щоб не було просвітів між витками туалетного паперу і встигнути випередити суперників. Можна ускладнити завдання: так само на швидкість знята бинти з мумії, при цьому бинт обов’язково повинен залишитися цілим._

Конкурси на Новий рік 2015 для дітей

Конкурс «своя казка».
Всім гостям пропонується колективно скласти свою власну новорічну казку. Також можна видати всім гостям папір і олівці, щоб намалювати героїв своєї казки.

Конкурс «намалюй Новий рік».
Всім гостям видаються фломастери, олівці і папір. Пропонується намалювати Новий рік 2015 таким, яким вони його бачать. Можна придумати різні номінації для кожного учасника, виходячи з підсумків завдання.

Поставте дітей в гурток, і нехай вони ходять і водять хоровод, ведучий при цьому повинен запишатися в центрі кола. У якийсь момент ведучий піднімає руку, каже ім’я дитини, і називає йому слово, на яке він повинен придумата риму. Якщо дитина впоралася із завданням — конкурс продовжується, якщо ні, то дитина залишає коло, і так до того моменту, поки не залишиться один малюк, який і стане переможцем.

В цьому конкурсі учасників не повинно бути багато. Бажано 3-4. Вони стоять навколо стільця, на якому лежить приз. Цей приз потрібно взята, коли ви почуєте цифру три. Дід мороз може рахувати: раз, два, вісім, три…надцять або п’ять, шість, сто, три…ста. Перемагає, відповідно, той, хто перший зрозуміє, у чому суть і забере приз.

Зі стільчиків утворюють коло, сидіннями назовні, їх повинно бути менше на 1, ніж учасників. Діти стають в коло і під новорічні пісеньки йдуть по колу. Коли музика зупиниться, діти повинні сісти на стільці. Одному герою стільця не вистачить, його Снігуронька забирає собі в помічники. Один стілець прибирається, конкурс продовжується.

Проводити веселі та цікаві новорічні конкурси 2015 можна як в домашніх умовах, так і в кафе або навіть на вулиці. Конкурси також просто необхідні для новорічних ранків та корпоративів, оскільки вони додадуть фарб в будь-якій компанії і змусять по-новому поглянути на новорічне свято. Новий рік 2015 – це саме відповідальне свято для проведення різноманітних конкурсів та створення веселої і невимушеної атмосфери серед гостей.

Веселі конкурси на Новий рік 2015 для дорослих та дітей. Зустріч Нового року 2015

Повернутись на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *