Веселі і цікаві конкурси для зустрічі Нового року 2015. Зустріч Нового року 2015

Веселі і цікаві конкурси для зустрічі Нового року 2015. Зустріч Нового року 2015

Новий рік – веселе свято. Так зазвичай і буває, якщо застілля не перетвориться в саму звичайну «п’янку», після якої всі розійдуться додому без приємних вражень і хороших спогадів. А щоб цього не сталося, радимо вам деякі конкурси на Новий рік 2015, які, напевно, забезпечать веселощі в цей чудовий свято.
Веселі конкурси на Новий рік 2015
Веселі та смішні новорічні конкурси

Тематично ці конкурси будуть пов’язані з кінематографом.

Нічний дозор. Новорічний конкурс 2015

Двом претендентам потрібно подолати «у сутінках» (зав’язати їм очі) ділянка шляху, заставлений пляшками і «знешкодити ворога» (випити заздалегідь підготовлений алкогольний напій). Заковика полягає в тому, що як тільки на очі конкурсантів одягаються пов’язки, з їх швидко усувають всі перешкоди. Бідні учасники будуть намагатися обійти неіснуючі пляшки. Видовище неабияк повеселить присутніх.

Перевізник. Новорічний конкурс 2015

На конкурс викликають 2-х хлопців і 2-х дівчат. Визначаються межі дистанції. Хлопці беруть дівчат на руки і стають на старті. У кінці доріжки їх буде чекати по столу з величезною кількістю фруктів і чарочкою чого-небудь (горілка, шампанське, сік). Пара повинна набрати якомога більше «закуски» і донести чарку з рідиною в роті, не проливши її, назад на старт. Положення дівчата не повинно змінюватися, чарку може нести чи дівчина, чи хлопець. Перемагає пара, яка принесе більшу кількість їжі і не розіллє випивку.

У джазі тільки дівчата. Новорічний конкурс 2015

Виходять дві дівчини. Кожній вручається за текстом пісні. Це має бути щось популярне і всім відоме. Мета: виконати свою пісню одночасно з конкурентом і при цьому не збитися.
Веселі конкурси на Новий рік 2015 можуть виглядати і наступним чином.

Краса по-американськи. Новорічний конкурс 2015

Для конкурсу знадобиться 4 хоробрих чоловіки. Вони розбиваються по 2. Для кожної пари вже заздалегідь підготовлені два столи: на першому лежить купа випадкових речей гардеробу (починаючи з купальника, закінчуючи капелюхами), на другому – гора косметики. Одній людині в парі (стиліста) зав’язуються очі. Пов’язку не можна знімати до закінчення конкурсу (5 хвилин). Другий хлопець у парі – манекен. За сигналом ведучого стилісти набирають якомога більше речей зі столу, після чого все придбане надівається на манекена. Далі стиліст намагається зробити макіяж своєму підопічному біля столу з косметикою. По закінченню часу люди оцінять кращу модель.

Діамантова рука. Новорічний конкурс 2015

Викликають 2х чоловіків та 2 жінок. Дамам видають бинти. Мета: на швидкість замотати на руку чоловікові в гіпс найбільшу кількість речей, які жертвують їм люди з залу. Перемагає той, хто назбирає найбільше багатств.

12 стільців. Новорічний конкурс 2015

Попередньо під будь стілець в залі клеїться розпізнавальний знак (зірка, ялинка, сніжинка). Під час урочистості ведучий пропонує людям його знайти. Той, хто виявить у себе під стільцем наклейку, повинен коротко привітати і поцілувати 12 незнайомих людей в залі. Після цього він отримає приз.

Володар кілець. Новорічний конкурс 2015

З усіх присутніх в залі сімейних пар вибирають наймолодшу і найдосконалішу. Запрошують їх на сцену і просять їх по черзі побажати присутнім чого-небудь. Після чого пари виконають танець під музику. По можливості запросити на танцпол і інших.

Як бачите, веселі новорічні конкурси 2015 можуть змінити хід вечора. Такі миті навічно у нашій пам’яті. Не полінуйтеся і організуйте гідні проводи року Коня.

Веселі і цікаві конкурси для зустрічі Нового року 2015. Зустріч Нового року 2015

Повернутись на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.