В чому зустрічати 2016 рік Мавпи: вбрання, одяг, прикраси

В чому зустрічати 2016 рік Мавпи: вбрання, одяг, прикраси

Відома приказка говорить про те, що зустріч Нового року впливає на всі наступні 12 місяців (як Новий рік зустрінеш, так його і проживеш), а тому дуже важливо, в чому Ви зустрінете 2016 рік Мавпи — це дозволить створити потрібний настрій на увесь наступний рік.
Дотримуючись традицій східного гороскопу, 2016 рік — це час Мавпи, але не звичайної, а Вогненної. Ця тварина любить яскравий одяг і зухвале вбрання, які гарантовано будуть привертати увагу. Неважко здогадатися, в чому саме потрібно зустрічати новий 2016 рік. Перевагу варто надаати саме сукні, а не брючному костюму.
Кольорову гаму утворюють всі відтінки червоного: червоний; жовтий; оранжевий; пурпурний, золотий; бронзовий. Саме в цих кольорах краще підбирати одяг і зустрічати новорічну ніч, так як вони допоможуть відчувати себе розкішніше, що добре підкреслює настрій Мавпи.
Серед нарядів кращим вибором стануть: довгі коктейльні сукні до підлоги, а також сукні з відкритими плечима. Головне, щоб новорічний одяг був яскравим і виразним.


Правильно зустріти 2016 рік Мавпи у великій кількості прикрас з натуральних каменів і аксесуарів. Коштовності підкреслять розкіш стилю їх власниці, тому новорічні свята — найкращий привід додати в свою колекцію прикрас. Ідеальним вибором стануть золото і діаманти, які припадуть до душі Мавпі. Серед прикрас варто віддавати перевагу: важким золотим сережках; широким кольє; плоским браслетам; масивним перстням.
Так як царювання китайського символу 2016 року — Мавпи, має помітний вплив на настрій наступного року, тому так важливо, правильно зустрічати і відповідно виглядати в Новий рік 2016.

В чому зустрічати 2016 рік Мавпи: вбрання, одяг, прикраси

Повернутися на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *