Традиційне привітання з Новим роком в Японії

Традиційне привітання з Новим роком в Японії

Дивувати, так дивувати — такі слова можна сказати при святкуванні Нового року за японською традицією. Крім смішних слів «Akimashite Omedetto», що в перекладі означають «З Новим Роком», ви очаруєте друзів традиційними японськими новорічними подарунками і звичаями.
Не забудьте розповісти друзям, що з першими секундами року потрібно буде голосно сміятися. Японці вірять, що сміхом вони привертають до себе удачу. Але особливо всіх можна здивувати, якщо стіл накрити відповідно до звичаїв цієї країни. На ньому обов’язково повинні бути макарони, обов’язково довгі, що є символом довголіття, короп — символізує силу, рис —достаток і квасоля, що означає здоров’я. Повірте, такий набір новорічних страв зможе здивувати кожного.

Хоча «дивовижне» на цьому зовсім не закінчується. Японці з самого ранку виходять на вулицю, щоб привітати всіх з наступаючим святом і подарувати (що б ви думали?) граблі. Вони вірять, що такий подарунок допоможе загрібати в їх будинок успіх і багатство. Повірте, такого привітання в нашій країні, та ще в якості новорічного подарунка, не зустрінеш. Як ви думаєте, здивуються ваші гості такому подарунку, і запам’ятається їм цей рік?

Традиційне привітання з Новим роком в Японії

Повернутися на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *