Традиційне привітання з Новим роком в Італії

Традиційне привітання з Новим роком в Італії

Перше, ніж дивувати гостей в новорічну ніч — зробіть дві ляльки, які будуть символізувати головних героїнь італійської Новорічної ночі: Бобо Натале — це і є наш Дід Мороз, але тільки в жіночому образі, і Бефана — напівчаклунка. Таких страшненьких героїнь навряд чи комусь із ваших гостей доведеться ще раз побачити.
Але найбільше здивують їх ваші подарунки. В Італії прийнято проводжати старий рік у новій червоній білизні. Це і буде ваш подарунок.
Звичайно ж, не варто заздалегідь запитувати кожного, яку він носить білизну і його розміри. Купіть «прикольну» або іграшкову, а до неї прикріпіть листівку зі словами привітання, написаними на італійській: Felice anno nuovo (З Новим роком). Дрібниця, але ж приємно.
А головними стравами італійського новорічного столу стануть ікра, як символ успіху, а також пиво (воно випивається в перші новорічні хвилини замість шампанського) і турецький горох. Всіх страв на столі повинно бути не менше 13. До речі, Новий рік по-італійськи означає «голова року» і пишеться «Capodanno».

Традиційне привітання з Новим роком в Італії

Повернутися на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *