Традиційне привітання з Новим роком у нас

Традиційне привітання з Новим роком у нас

Традиції привітання з Новим роком в інших країнах дуже цікаві, але привітання з Новим роком 2016, згідно з нашими слов’янськими традиціям забувати не потрібно. Адже чого тільки вартий наш багатий всілякими стравами новорічний стіл. Тут є все: рибка, м’ясо, ікра, салати, фрукти, пироги, випічка і т. п. Такого столу немає ні в одній країні світу — це правда. Але навіть не в цьому справа. Ми за своєю натурою — веселі, активні, чудові співаки, жартівники і танцюристи. Тому вигадувати щось понад дивовижне може бути і не варто. Все прийде саме по собі.
Все що потрібно знати — це те, що 2016 пройде під роком Вогненної Мавпочки. Тому, щоб ваші побажання і привітання успішно збулися, постарайтеся дотримуватися основних вимог до новорічної ночі:
головна страва столу — фрукти, особливо банани;
основний колір одягу — червоний;

фасон одягу: для жіночої статі — гламурний, вечірнє вбрання з численними аксесуарами, чоловічої — ексцентричний і нарочито неординарний;
оцінка, яку можна буде поставити за веселість, гучність і грайливість минулої новорічної ночі — 100 балів (за 100-бальною шкалою).

І головне — вітайте всіх простими словами, але від душі і щирого серця!

Традиційне привітання з Новим роком у нас

Повернутися на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *