Талісмани на кожен день за фен-шуй

Талісмани на кожен день за фен-шуй

Згідно з вченням фен-шуй, ці талісмани здатні гармонізувати навколишній простір, притягують удачу, багатство, а також захищають від бід і невдач.

Журавлі

Основний символ здоров’я і довголіття. Пара журавлів є ще й відмінним талісманом для подружньої пари, символізуючи гармонійний союз. Окрім цього, журавель втілює собою щастя, високе становище в суспільстві, процвітання для усієї сім’ї. Статуетку журавля краще всього розмістити в центрі будинку, в зоні здоров’я.

Черепахи

Три черепахи, що стоять одна на іншій, символізують благополуччя для трьох поколінь. Особливо гарний цей талісман для тих сімей, в яких батьки і діти живуть разом, під одним дахом. Краще всього помістити черепашок в чашу з водою або оточити їх іншими водними символами — рибками, картинками із зображенням води.

Слон

Чудовий символ сили, стабільності, стійкості, мудрості. Він вважається дуже сприятливою твариною — адже своїм хоботом він може втягнути удачу в будинок. Слон із опущеним хоботом є покровителем жінок, він символізує материнство. Тому жінкам, які ніяк не можуть завагітніти, рекомендується придбати фігурку слона з опущеним хоботом. А для залучення удачі треба мати слона з піднятим хоботом

Жаба

У традиції фен-шуй жаба потужний символ для залучення грошей і фінансової вдачі. У кімнаті житлового будинку статуетку жаби (краще, якщо вона буде з монетою у роті) потрібно ставити на видне місце в кутку, по діагоналі від вхідних дверей. Інколи статуетку грошової жаби можна побачити біля касових апаратів в супермаркетах, на робочих столах менеджерів, чия діяльність пов’язана з прийомом клієнтів і грошима.

Дерево щастя

Одним із найяскравіших символів для залучення багатства є грошове дерево фен-шуй. Таке дерево повинне обов’язково оселитися у будинку кожного, хто за допомогою давнього мистецтва фен-шуй готовий збагатитися. Товсте округле листя втілює монети, що є улюбленим талісманом фен-шуй, який притягує багатство. Чим більше грошове дерево, чим ширше його розкидисті гілки, тим більший дохід хазяїна символізує воно.

Качки-мандаринки

Класичний талісман вірності і любові. Особливо доречен для неодружених пар — він зміцнює почуття партнерів один до одного. Статуетки качок необхідно ставити саме в парі на південному заході, активізуючи тим самим зону любові.

Талісмани на кожен день за фен-шуй

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *