Талісмани довголіття у фен-шуй

Талісмани довголіття у фен-шуй

Талісмани, які використовуються у фен-шуй, — це своєрідні магніти для різних енергій. Є свої символи і для залучення енергії довголіття. Запросіть їх у свій дім!

Черепаха

Черепаха — один із найпотужніших талісманів, які приносять довголіття і мудрість. Вона вважається хранителем будинку, тому розташовувати її слід на почесному місці (окрім спальні). Це може бути статуетка однієї тварини або пірамідка з трьох черепах, картинка з її зображенням і навіть власноручно виготовлена фігурка з пластиліну — у будь-якому випадку талісман працюватиме.

Вісім Безсмертних

Традиційний символ довголіття у китайців — Вісім Безсмертних. За давніми китайськими легендами, це шість чоловіків і дві жінки, які жили в різний час, але кожен з них зміг досягти безсмертя.
Їх зображень велика кількість: на тканинах, посуді, марках; вони бенкетують, перепливають море на човні-драконові, їдуть верхи на казкових істотах. Їм присвячують поеми, ставлять п’єси в театрі.
Таку картинку краще всього повісити у вітальні — таким чином, талісман допомагатиме відразу всім членам сім’ї: дарувати довге життя, приносити щастя і вдачу.

Ієрогліф «Довголіття»

Ієрогліф «Довголіття» — один з найпопулярніших.
Його зображення (наприклад, у вигляді малюнка або підвіски) прийнято дарувати літнім людям, не забуваючи побажати довгих років життя. Втім, ієрогліф дарує енергію, будить внутрішні сили і дає поштовх до розвитку у будь-якому віці. Саме відповідне для нього місце у будинку — спальня. Скопіюйте його від руки або виріжте картинку і наклейте на шматочок картону. Талісман готовий!

Талісмани довголіття у фен-шуй

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *