Східний (китайський) гороскоп на 2019 рік Кабана

Східний (китайський) гороскоп на 2019 рік Кабана

Гороскоп на 2019 рік для Собаки

Гороскоп на 2019 рік для Кабана

Гороскоп на 2019 рік для Півня

Гороскоп на 2019 рік для Мавпи

Гороскоп на 2019 рік для Коня

Гороскоп на 2019 рік для Кози

Гороскоп на 2019 рік для Кота

Гороскоп на 2019 рік для Змії

Гороскоп на 2019 рік для Дракона

Гороскоп на 2019 рік для Тигра

Гороскоп на 2019 рік для Бика

Гороскоп на 2019 рік для Щура

Господаря 2018 року ми проводили з шиком і розмахом, але втікати Жовтий Земляний Собака чомусь не поспішає. Псина закрилася у своїй будці, і увесь січень 2019 року щось строчила, і складала документи в сейф. 5 лютого веселе він згадав про те, що настав китайський новий рік, замкнув будку, і розтанув в повітрі. У світ явився важливий і солідний Жовтий Земляний Кабан.
У рік Собаки астрологічні зверята не знали проблем, і трішки розслабилися. Тому недивно, що з приходом Жовтого Кабана усі розхвилювалися — Щури забилися в норки, Собаки побудували бункери біля будок, а Дракони здійнялися в небо, в надії сховатися за хмаринкою.
Але ж Кабан носить таку ж Жовту Шубу, що і Собака, та й стихія у господаря 2019 року Земля — правила царювання не зміняться, тим більше, торішній господар залишив купу заміток і корисних спостережень. Свинячити Кабан не любить, тому звіри можуть встати в хоровод, і послухати удари курантів — східний рік почався!
Хрюша істота соціальна, він відвідує всі громадські заходи, але після посиденьок і вечірок завжди повертається додому — він цінує порядок, і ніколи не порушує правила. Сімейні цінності у Жовтого Кабана на першому місці, тому пари можуть заспокоїтися — розлучень, скандалів і розбіжностей в 2019 році майже не очікується. Зате подружжя може готуватися до зустрічі з милими пташками, які розносять діточок, — Кабан проінструктував лелек, і вони примчаться до багатьох із нас, особливо до тих, хто давно мріє про спадкоємців. Про традиційні посиденьки з шашликами зі свинини в 2019 році доведеться забути, але стосунки між родичами і так будуть ідеальними.
Ті, хто вільний і тільки мріє про велику і світлу любов, в рік Кабана можуть радіти — Купідон працює без вихідних, та й армія Амурів помітно збільшилася. До того ж, Хрюша любить погуляти на весіллі, головне, не переплутати його із закускою. Жовтий Кабан приготував декілька порад людям, які соромляться зробити перший крок, і бояться підійти до своїх обранців. У 2019 році цінуються живі подарунки — можна піднести коханому квіточку в горщику, або вручити котеня. Але кращим сюрпризів стануть морські свинки — вже на інший день закохані зіграють весілля, а звірятко стане сімейним талісманом.
Не варто побоюватися, що якщо везе в любові, значить, не поталанить в грошах — і гроші теж будуть, причому, чималі. У рік Кабана бонуси отримають і нероби, і роботяги, але Жовтий Кабанчик особливо любить тих, хто працює, і в той самий час сподіваються на маленьке диво. То кар’єра в гору піде, то начальник почне кидати зацікавлені погляди, і виписувати щоденні премії, загалом, терпіння, віра в удачу, і все складеться само собою. Проте Кабан не терпить жаднюг. Виграли? Слід зайнятися добродійністю. Здобули популярність? Треба терміново розповісти світу, хто саме допоміг піднятися на вершину слави. І не жаліємо медяків для жебраків — звідки знати, раптом це мільярдери вийшли в народ, і вирішили перевірити людей на милосердя.
Кабан може добути не лише жолуді, він знає всі таємні стежки, і давно вивчив карти, за якими можна знайти клад, або навіть острів скарбів. Але, на всіх не вистачить, тому Земляний Кабанчик озолотить тільки тих, хто зуміє йому сподобатися. Ось воно — час для творчих, незвичайних і геніальних осіб. Поети, художники, ковалі і ті, хто плете кошики з паперу, зуміють прославитися, і розбагатіти. Але Кабан не радить міняти звичний стільчик на солідне крісло боса — господар року не поважає кар’єристів, йому до душі тихі і спокійні особистості, які, передусім, дарують світ і радість людям, а вже потім думають про власний комфорт. Звичайно, якщо Кабан сам подарує костюм і вручить запрошення на світський бал, відмовлятися не треба, аби слава не закрутила голову, і не підхопилася інфекція зоряної хвороби.
Залишилося з’ясувати, до кого Кабан буде особливо прихильний. Слід пам’ятати, що господар у нас Земляний, а значить він справедливаий і чесний, і не ділитиме знаки за стихіями. Але природно, що люди, народжені під стихією Земля, мають більше переваг, ніж інші. Так що, якщо повезло народитися в рік Земляної тварини, значить, повезе і в 2019 році.
Металеві створіння завжди спокійні і незворушні, а вже в рік Земляного Кабана вам взагалі нема про що хвилюватися — ваша впертість і консервативність до душі господарю 2019 року. Для Водних знаків Кабан стане відмінним сусідом, і гарним другом — земля і вода, як відомо, жити один без одного не можуть. Дерев’яні знаки можуть порозумітися з будь-якою стихією, адже вони добрі, чуйні і життєрадісні — Земляний Кабанчик від вас в повному захваті. Земля з Вогнем періодично з’ясовують стосунки, але це не означає, що Кабан внесе Вогняні знаки в чорний список — навпаки, він спробує поліпшити ваше життя, додавши в нього яскравих і красивих вражень.
Жовтий Земляний Кабан рідко порушує правила, і вже точно не поступиться своїми принципами — господарю 2019 року все одно, коли ми з’явилися на світ, тим більше, Собака розповів Кабанові, що ми добре поводилися, і заслуговуємо щастя.
Щурів, Бичків і Тигрят Жовтий Хрюша любить за незвичність і оригінальність. Котів, Драконів і Змій господар року поважає за мудрість, і уміння пристосовуватися до будь-яких обставин. З Конячками і Кізочками Кабан дружить буквально з народження, а Мавпочки викликають у Земляного царя почуття ніжності і навіть любові. Півники з Собачками істоти домашні, і Кабан зробить усе, щоб вони були задоволені своєю долею.
Ну, а Поросятки відразу матимуть довіру Жовтого господаря, та і родинні зв’язки у Кабана на першому місці. Головне, як слід підготуватися до зустрічі — Кабан любить добре поїсти, і розважитися. Але до нових вражень Жовтий Хрюша відноситься з побоюванням — зустрічайте східний новий рік поряд із близькими людьми, і в звичній обстановці, і буде нам і любов, і щастя, і здоров’я. А вже гроші самі собою з’являться — при такому дбайливому і щедрому господарю по-іншому і бути не може.

Східний (китайський) гороскоп на 2019 рік Кабана

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.