Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік Собаки

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік Собаки

Проводжати хазяїна 2017 року ми будемо 31 грудня, але це за традицією. Адже Червоний Вогняний Півень полюбив свій трон, та й за китайським календарем відлітати йому ще рано — правитиме аж до 16 лютого 2018 року. А далі все, як в красивій казці. У двері тихенько поскребуться, хтось погавкає і до влади явиться його величність Жовтий Земляний Собака.
Усі 12 звіряток, починаючи від Щурів і закінчуючи Кабанами, впадуть в занепокоєння — Червоний Півень правив мудро і справедливо, а чого ж чекати від Жовтого Собаки, який рідко розкриває оточенню свої плани (та ще і стихією і кольором від торішнього хазяїна відрізняється)? Зірки радять злічити до десяти і видихнути — причин для паніки немає. Жовтий Собака — тихий і миролюбний, а вже в питаннях справедливості йому немає рівних — все буде чітко і за правилами.
Всім відомо, що Собака — вірний і відданий — цар 2018 року благоволить усім сімейним парам. У 2018 році подружжя пізнають справжнє щастя — другий медовий місяць, що розтягнувся на цілий рік краще тому підтвердження. Знаки зодіаку, які мріють про дітей, можуть ляскати в долоні, і лізти на дах — в гніздечку лелек вже лежать згорточки з немовлятами. Спілкування з домочадцями теж буде вище за всі похвали — родичі швидко зрозуміють, хто стоїть за всією цією ідилією, і кинуться заводити цуценят (щоб володар року і далі продовжував протегувати).
Вільні від шлюбу теж не занудьгують — Жовтий пес дружить з Купідоном, а в нього стріл вистачить на всіх. Але як бути тим, хто не готов до відповідальності, або ще занадто молодий для того, щоб зв’язувати себе узами? Потрібно згадати про те, що і у тварин бувають свої чудасії (Собачі весілля, приміром). Звичайно, влаштовувати оргії абсолютно ні до чого, але фліртувати з натовпами прихильників — чому б і ні? Романи в рік Земляної Собачки будуть яскравими, бурхливими і тривалими — втриматися від створення сім’ї практично неможливо. Але подавати заяви доведеться заздалегідь — такої товкотнечі в РАГСах ще не бувало.
Залізати у борги і кредити, для того, щоб влаштувати весільну урочистість, не припаде — Собака істота розумна, і обов’язково влаштує все в кращому вигляді — із заробітками проблем не очікується. Головне, не грітися на печі в очікуванні того, що вам повезе. Все залежатиме від удачі і від нас самих — вітаються будь-які ідеї, навіть найфантастичніші і божевільні. Втілити плани в життя зможе навіть той, хто завжди вважав себе невдахою — в рік Собаки зелене світло горить для всіх.
Жовтий Земляний Собака багато знає про скарби і клади, але так легко він не ділитиметься секретами — цар 2018 року допоможе тим, хто не скупився, і в міру можливостей займається добродійністю. Вітається і ризик — мало хто знає, але лотерейний білет, куплений на останню сотню, має більше шансів на виграш, ніж пачка квитків, отриманих за так.
З кар’єрою справи йдуть непогано, але ось від лицемірства краще позбавитися ще на початку року — Земляний Собака цього терпіти не може. Звичайно, Жовте звірятко не закликає лаяти боса, дивлячись йому в очі, або сміятися над колегами, які не відрізняються особливим розумом, — усе добре, як відомо, в міру. До речі, жартувати над товаришами по службі можна в неробочий час — в рік Жовтої Собачки багато хто зуміє налагодити відносини в колективі, і атмосфера буде дружньою і дуже теплою. Того й дивись, що всі боси візьмуть за правило водити підлеглих в ресторани кожну п’ятницю — ідея гарна, якщо шефи оплачуватимуть усі замовлені напої і смакоту. Та ще можна шепнути керівництву, що до дому зручніше добиратися на службовому транспорті, або на особистому автомобілі (це тонкий натяк про підвищення зарплати — будь-який керівник, що поважає себе, зрозуміє, про що йде мова).
Загалом, у всіх все шикарно і здорово, але ж багато залежить від того, під якою стихією ми народилися. Собака в 2018 році буде Земляний — це означає, що він упертий, але терплячий. Тим, хто народився в рік Земляної тварини, проблем взагалі не доводиться чекати — ви будете в шоколаді, або в зефірі (кому як більше подобається).
До металевих людей Земляний Собака прихильний — він зачарований вашою жорсткістю і завзятістю. Водне створіння теж може не хвилюватись — земля, як відомо, завжди вас потребує, тому Собака візьме вас під свою опіку. Земляний хазяїн оцінить щедрість і чуйність дерев’яних людей — Собака обожнює вас за чесність, і справедливість. Вогонь не ладнає із землею в звичайному житті, а ось Земляний Собака іншої думки — вона взагалі не бачить особливої різниці між стихіями, і в свій рік жодного разу не образить вогняних людей.

Жовтій Земляній Собачці, в принципі, неважливо, в рік якої тварини ми народилися, і він нікого не обділить своєю турботою. З Собачками, Конячками, Бичками, Кабанами і Козочками хазяїн року подружиться відразу, і навіть не загляне в паспорт, щоб з’ясувати рік народження. Не покусає добра Собачка і Котиків з Тигрятами — хіба що гавкне пару разів від надміру почуттів. Щурів Земляний Собака поважає за прямоту і сміливість, а Дракончиків і Змійок Жовтий цар цінує за життєлюбність і витривалість. Ну, а Мавпочки з Півниками не можуть не подобатися — Собака навіть жодного разу на вас не гавкне. Для Жовтого царя 2018 року важливо, щоб людина була добра і гарна, а все інше нісенітниця. І, звичайно, непогано б зустріти Собачку з розмахом, шиком і блиском, але, без фанатизму — в колі близьких, рідних і улюблених людей. І бажання загадати гарне — навіщо нам мільйон доларів, адже щастя-то зовсім поряд (у когось воно мирно похропує на дивані, у когось голосно пищить в люльці), і в рік Собаки ми в цьому переконаємося.

Гороскоп на 2018 рік для Собаки

Гороскоп на 2018 рік для Кабана

Гороскоп на 2018 рік для Півня

Гороскоп на 2018 рік для Мавпи

Гороскоп на 2018 рік для Коня

Гороскоп на 2018 рік для Кози

Гороскоп на 2018 рік для Кота

Гороскоп на 2018 рік для Змії

Гороскоп на 2018 рік для Дракона

Гороскоп на 2018 рік для Тигра

Гороскоп на 2018 рік для Бика

Гороскоп на 2018 рік для Щура

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік Собаки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *