Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Змії

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Змії

Змійки в рік Жовтого Земляного Собаки можуть бути і кобрами, і удавами, і навіть пітонами — залежно від того, хто вас оточує. Конкурентам можна і жало показати, а поряд із діловими партнерами згорнутися клубочком — в 2018 році вони від вас в захваті. Про вашу інтуїцію і мудрість ходитимуть легенди — Змії будь-яку ситуацію прораховують на десятки кроків вперед, і завжди роблять правильний вибір. Особливо ви досягнете успіху в творчій діяльності — тут є, де розгорнутися, і світ ахне від ваших талантів.
На любовному фронті очікуються чудеса і казки — шипіти Змійки будуть тільки від задоволення. Водночас і літати навчитеся — подумаєш, хтось сказав, що ви народжені повзати (це завжди легко виправити і помчати на сьоме небо). Якщо Змійки досі не зустріли половинку, то в рік Жовтого Собаки ситуація зміниться — Купідонові, звичайно, складно потрапити стрілою у вашу шкірку, що переливається, але він постарається. Сімейні Змії можуть сміливо виповзати із затишної норки і мчатися на зустріч з бригадою будівельників — давно час зробити ремонт, або розширити житло, адже вам наворожили збільшення. Лелеки в 2018 році активні, і можуть підкинути декілька згорточків з немовлятами.

Змії дружать з грошима, а в рік Собаки фінансова ситуація покращає у декілька разів. При розмовах про кризу, Змійки знизують плечима, а коли ви чуєте, що хтось збанкрутів, то поспішаєте допомогти бідолазі. Ну, звичайно, з такими запасами, як у Змійок, можна бути благодійниками. У Змійок є одна дивовижна властивість — ви здатні знайти плюси у будь-якій ситуації, і вибираєтеся переможцями з найбезнадійнішого підприємства. Але не поспішайте заповзати на трон, і розповідати підлеглим про свої успіхи — капітали люблять тишу, і не терплять зарозумілості.

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Змії

Повернутися на сторінку Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *