Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Тигра

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Тигра

У 2018 році милі Тигрята забудуть про проблеми і турботи — чотириногий хазяїн року візьме вас під опіку, і вбереже від неприємностей. Забарвлення можна не міняти — в рік Жовтого Земляного Собаки вітається щирість і відкритість в спілкуванні. Гарчати теж не потрібно — Тигрів поважають і ділові партнери, і конкуренти. Але є й підводні камені — підлесники і шахраї не дрімають, і Тиграм бажано частіше прислухатися до інтуїції, яка працюватиме на повну. Багато Тигрів захочуть приміряти костюм бізнесмена — немає нічого простішого, з вашими-то здібностями.
У справах любовних Тигри досягнуть успіху. Ви мисливці, і навіть сам Купідон не зможе змагатися з вами у влучності — прихильники так і падають біля ніг, і захоплено простягають свої руки і серця. Але маніпулювати залицяльниками не бажано — чуйні поклонники миттю вас розкусять, і, чого доброго, образяться. Про лелек розмова окрема — пташки вас обожнюють, і в рік Собаки крутитимуть над будинком Тигрів, і підкидати згорточки з малюками. У сімейних Тигрят 2018 рік багатий на подорожі і поїздки — ви й дня не можете просидіти вдома, і рідня із задоволенням роз’їжджає з вами по світу, набираючись нових вражень.

З порожнім гаманцем по світу не наїздишся — фінансова ситуація в рік Собаки буде непогана. Золотий ключик у Тигрят в кишені, залишилося знайти відповідні дверці. Хоча, всі двері у світ багатства і процвітання відкриті — милості просимо. Везіння плюс завзятість і багато Тигрів зрозуміють, що грошовий дощ буває в реальному житті. Вітається і ризик, звичайно, в розумних межах. Недоброзичливці в 2018 році поховалися — хто при повному розумі забажає перевірити фортецю зубів Тигрят? У борги Тигри не лізуть, а в рік Собаки ви самі готові ощасливити всіх навколо, принаймні, друзі знають, що у Тигрів можна перехопити на дрібні витрати.

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Тигра

Повернутися на сторінку Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *