Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Собаки

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Собаки

Хто-хто, а вже Собаки в 2018 році будуть везунчиками, поза всяким сумнівом. Жовтий хазяїн року «своїх» не кидає, і завжди протягне лапку допомоги і хвостик підтримки. А далі за списком: чарівний нашийник, казкова будка, і золотий триметровий ланцюжок. Ділові партнери будуть добрими і уважними, а конкуренти боязкими — ось така ідеальна обстановка. Нова справа? Та хоч десять, або двадцять занять до душі — Собаки створіння активні, і миттю розберуться у будь-якій сфері діяльності. Головне, не гавкати по дурницях, і вірити: собача вдача завжди на варті.
На любовному небосхилі веселка, і лише пара хмарок, та й ті, біленькі і пухнасті (прямо як чарівні Собаки). Прихильники поважають Собак за чесність і принциповість, а суперники ось-ось дозріють для того, щоб зробити вам пропозицію — обирайте, адже 2018 рік ідеальний для серйозних стосунків. Лелеки теж не нудьгують, і весело пурхають зі своїми свертками. Сімейні Собаки щасливо гавкають: стосунки з родичами все краще й краще (іноді здається, що це казковий сон). Це дивовижна дійсність, тому тримаєте хвостик пістолетом, ніс за вітром і вперед — назустріч ідеальному сімейному життю.

Якщо все шикарно в любові, то, напевно, будуть проблеми у фінансовій сфері? — стривожено запитують Собаки. Зірки радять заспокоїтися, і не шмагати лихоманку — якщо ви не квапитиметеся, то гроші посиплються з усіх боків (змастіть шерстку клеєм, щоб не розгубити купюри після грошового дощика). Комфортне і відчайдушне життя повне спокус, і Собаки повинні тримати себе в лапках — розважитися ви завжди встигнете, а в рік Жовтого царя слід заробляти і ще раз заробляти. А відпочити можна влітку 2018 року — в селі вас чекає затишна будка з провітрюванням. Можна і на курорт — багатих Собачок скрізь зустрінуть з квітами і червоною доріжкою.

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Собаки

Повернутися на сторінку Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *