Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Щура

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Щура

У 2018 році Щури забудуть про проблеми — добрий Собака нікого не дасть в образу. Але користуватися чарівністю в корисливих цілях милим Щурам не потрібно Жовтий хазяїн року любить, коли усе по-чесному. Зачаровувати керівників і партнерів бажано за допомогою професійних талантів, а красиві очі згодяться Щурам у іншому місці. Здібностей у вас море — можна і справу відкрити, було б бажання і настрій. Друзів у Щурів в рік Собачки буде повно — серед них попадуться і юристи, і фінансисти, і кухарі, і художники (ви зможете прославитися у будь-якій сфері).
Повз привабливих і розумних Щурів не пройде жоден прихильник — навіть чужі залицяльники готові впасти на коліна і чекати наказів. Собака теж в захваті від чарівного створіння — у Жовтого собаки завжди з собою пара обручок (про всяк випадок), а в телефоні єдиний абонент, записаний як Купідон. Так що, милі Щури, готуйтеся — завивайте хвостики, і купуйте кришталеві туфельки на свої стрункі лапки. Щурам, які не упевнені в собі (хоча це в принципі неможливо), Собака радить шукати половинку в соціальних мережах.

В принципі, Щурам не потрібні гроші для того, щоб добре виглядати — ви завжди прекрасні. Але пачка купюр, яка постійно лежить в кишені, гріє душу — складнощів з фінансовою сферою в рік Собаки не буде. Щури надзвичайно цікаві — в 2018 році ви скрізь устигаєте, і завжди в курсі подій. Нічого і дивуватися, що Щури чують усі вигідні угоди (може, ви уклали договір з грошовою вдачею?). Проте жити з шиком не бажано — дехто з Щурів мріяв про нову норку з лазнею і басейном — ось і стимул для того, щоб відкрити пару рахунків.

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Щура

Повернутися на сторінку Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *