Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Півня

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Півня

Півні — створіння активні і енергійні, але в рік Жовтого Земляного Собаки розмахувати крилами не доведеться. Хазяїн 2018 року влаштує все в кращому виді, і допоможе вам у будь-яких справах. Так що, сідайте зручніше на жердинку, адже внизу вже насипані смачні корисні зернятка, та і в курнику повний порядок — грошей ніхто не клює, і в підпорядкуванні у вас тільки відповідальні і кмітливі. Мрії Півнів з легкістю втіляться в життя, якщо ви менше ділитиметеся планами з оточенням — розкажіть про свої бажання на вушко Собаці.
Півні зуміють сподобатися і Купідонові, і богині Любові — рік Собаки повний сюрпризів. Амури носяться туди-сюди, і стріляють тільки у відповідних прихильників — бажаєте, крутіть романи, а бажаєте, біжіть в РАГС. Сім’ї, створені в 2018 році, будуть міцними — перевірте, з такими речами зірки не жартують. До того ж, рік багатий на народження спадкоємців — лелеки дружать з Жовтим Собакою, і приносять тільки здоровеньких і симпатичних немовлят. У спілкуванні з домочадцями Півням може завадити впертість — вчитеся компромісу, і кукурікайте у справі (задоволені родичі стануть схожі на пухнастих і милих курчат).

З фінансами ситуація неоднозначна. Півні легко розбагатіють, і не будуть собі ні в чому відмовляти. Але красиве життя повне спокус — сьогодні Півні ризикують в підпільному казино, а завтра летять на особистому літаку за кордон. Вчіться контролювати свої бажання — ну, навіщо вам п’ятий телевізор за 100 тисяч, якщо четвертий ви купили тиждень тому за 99 тисяч?! Багато Півнів перетворяться на впливових панів — це здорово, але пам’ятайте про тих, хто допомагав піднятися на цю вершину. Друзі й родичі за вас дуже раді, але їм не цікаво стояти внизу.

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Півня

Повернутися на сторінку Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *