Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Мавпи

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Мавпи

Мавпи у будь-який рік почувають себе прекрасно, а в рік Жовтого Земляного Собаки ви і зовсім реготатимете, танцюватимете, і підстрибуватимете від щастя. Безтурботне життя — це дивовижно, але здатності нікуди не заховаєш — доведеться попрацювати, і блиснути талантами. Партнери захоплюються, конкуренти заздрять — навіть зірки ридають від захвату, коли спостерігають за успіхами енергійних Мавпочок. Клопоту в діловій сфері буде багато, адже бізнес справа неабияка. Молоко за шкідливість Собака теж добуде, та не просте, а кокосове — все, як ви любите. Тільки новий костюм не облийте — грошей для підтримки іміджу витрачено чимало.
Прихильників в рік Собаки буде багато. Ще б, адже Мавпочки завжди виглядають так, ніби зібралися позувати для обкладинки модного журналу. Але в армію залицяльників проберуться підлесники, лицеміри, і марнотратники життя — женіть їх, залишивши чесних і симпатичних. Якщо потрібно і Купідон допоможе — він перестріляє непотрібних прихильників (нехай закохуються один в одного). Темпераментні Мавпочки доберуться і до РАГСу, головне, не химерувати на церемонії, залишивши свої жарти і каверзи для сімейного життя. Поблазнювати можна і з діточками — лелеки вже заселилися в гнізда на вашому даху, і ви ось-ось познайомитеся із спадкоємцями.

Добрий Жовтий Собака не обділить Мавпочок і у фінансовій сфері — дарів буде багато, головне, правильно розпорядитися капіталами. Кругленьку суму непогано покласти у банк — відсотки крапають, їсти не просять, та й на душі спокійніше. Кілька разів в році Мавпочки можуть дозволити собі великі витрати — живіть з шиком, влаштовуйте прийоми, і не забувайте заглядати у гості до господаря року (тільки не з порожніми лапками). Привабливі Мавпи можуть домовитися навіть із закоренілими шахраями — вони вас не обманюватимуть, навпаки, допоможуть розкрутитися і збагатитися. Головне, частіше посміхайтеся.

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Мавпи

Повернутися на сторінку Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *