Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Кози

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Кози

Кози акуратні, і люблять, щоб все було за правилами — Жовтий Собака такий же, і візьме вас під опіку. У 2018 році можна не боятися невдач — їм немає місця в житті Кіз, адже ви станете щасливчиками майже в усіх сферах. Кози ідеальні секретарі, але це не означає, що вас не підпустять до крісла боса — будь ласка, підіймайтеся на трон, і командуйте, доки не набридне. Можна і про свою справу помріяти, головне, не відлітати в захмарну далечінь — хитрі конкуренти в’ються поруч, і чекають помилок. Якщо що, свистіть Жовтому Собаці.
Кози потребують нових вражень, як повітря — Земляний Собака принесе вам задоволення. 2018 рік багатий і на романи, і на побачення, і на яскраві і пристрасні визнання. Весіль в рік Жовтого Собаки теж очікується багато, та й лелеки носяться туди сюди з різноколірними згорточками, і відшукують нові гніздечка. Деякі Кози так захопляться колекціонуванням сердець, що не помітять підступного Купідона — адже він вже причаївся в найближчих кущах, і чекає слушної нагоди. Якщо Кози вже бігають по сімейному лугу, то хвилюватись взагалі нема про що — біла смуга в житті буде нескінченною.Якщо вже радувати, то в усьому — Жовтий Земляний Собака допоможе Козенятам і у фінансовій сфері.

Конкуренти знають про ваші гострі ріжки і міцні копитця, і обходитимуть вас за кілометр, шахраями теж не пахне — до коштовностей Кіз зможе підійти тільки Собака, та банківські службовці. Але при всій вашій любові до розкоші, з витратами слід бути акуратніше. Новий будинок? Будь ласка! Але навіщо вам п’ятиповерховий особняк в центрі, якщо можна затишно влаштуватися за містом (заведете господарство, сад, город, і зберігатимете гроши в льосі).

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Кози

Повернутися на сторінку Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *