Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Кота

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Кота

Коти в 2018 році сміятимуться, і танцюватимуть — Собака не збирається шкірити зуби і гарчати на ласкавих пухнастиків. Котики обожнюють комфорт і затишок, і в рік Жовтого Земляного Собаки все складатиметься так, як ви собі вигадали. Коти рідко здійснюють емоційні вчинки, і завжди приземлюються на чотири лапки — Собака цінує ці якості, і оберігає хвостатих від неприємностей. Шерстка блищить, вусики стирчать — діловий світ в захваті від чарівних Котів, і будь-який впливовий пан радий допомогти милому створінню. Скористайтеся ситуацією і в рік Собаки ви легко матимете успіх.
З любов’ю справи йдуть чудово — складно уявити чарівніших створінь, ніж Коти. Залицяльники поставлять вас на п’єдестал, і поклонятимуться безперервно. Але, Котам надокучить ідилія, і ви забажаєтє чого-небудь новенького. Як вам ідея Купідона з приводу створення сім’ї? Правда, в спільному житті є і мінуси — про веселі гулянки доведеться забути. Спілкування з домочадцями в рік Собаки буде гармонійним — уявіть собі, навіть літні родичі почитують гороскопи, і дослухаються до зоряних порад.

Фінансова сфера в 2018 році повна сюрпризів. Але Котики краще за інших знають, що гроші не падають зверху на голову (це не цегла і не бурульки). Проте купюри валяються під ногами, потрібно тільки не рахувати ворон. Коти здатні заробити мільярди, причому, ви можете займатися чим завгодно. Ще й інтуїція зашкалює — Коти із закритими очима можуть дістатися до будь-якого кладу. Шахраї аплодують і не збираються виманювати гроши — кожен другий авантюрист готов поділитися з Котами заощадженнями, аби послухати ваше муркотання і погладити вас по ніжній шорстці.

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Кота

Повернутися на сторінку Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *