Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Коня

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Коня

Коні в рік Собаки скакатимуть від радості, і пурхатимуть від щастя — так, і таке буває. З конкурентами ви розберетеся за допомогою копит, до того ж, підкови у вас досить важкі (як мінімум, з чистого золота). У 2018 році необхідно відновити збрую, та і за гривою непогано б доглянути — ділові партнери зустрічають Конячок по одягу. Коні обожнюють подорожувати, і Жовтий Собака надасть вам таку можливість, ще й не одну — як вам ідея про щотижневі відрядження? У гонці за успіхом важливо не забувати про друзів — вони, як ніхто, знають ваші слабкості, і завжди втримають від необачних вчинків.
У справах сердечних у Конячок краса і гармонія. Ви легко заводите знайомства і зачаровуєте протилежну стать — в рік Собаки ваша чарівність посилиться у декілька разів. Яскраві і красиві романи, несподівані і дивовижні зустрічі — нудьгувати в стайні біля телевізора Конячкам не припаде. Для сімейних Коней прогноз теж оптимістичний — лелеки абияк запакували лошат у свертки, і мчаться на всіх парах.

Фінансова сфера іскрить і виблискує — салюти, почесті і визнання йтимуть за Конями впродовж усього року. Конячки природжені бізнесмени, і в рік Собаки ви досягнете успіху в будь-якій сфері, на вибір. Наполегливість плюс інтуїція — і ось ви вже стоїте у скрині із золотими монетами. Зірки поспішають попередити: поряд з багачами вічно в’ються якісь дивні люди — роздавайте гроши нужденним людям, а шахраїв і уявних жебраків обходьте стороною (якщо ви бачите бідолагу в лахмітті, зверніть увагу на його годинник, вартістю в хорошу квартирку).

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Коня

Повернутися на сторінку Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *