Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Кабана

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Кабана

Кабанчики в рік Жовтого Земляного Собаки можуть не боятися бути з’їденими — конкуренти із заздрістю поглядають на ваші гладкі рожеві спинки, і не наважуються підійти ближче. Ще б, хазяїн 2018 року розігнав усіх ворогів, і вирішив охороняти вас день і ніч. Привітна Фортуна теж узяла Кабанів під свою опіку — ваша розсудливість і обов’язковість до вподоби пані Вдачі. Вітається і ризик (звичайно, в міру) — ваші п’ятачки чують вигідні угоди і ведуть вас в потрібному напрямі. Свині природжені бізнесмени, і рік Собаки якраз підходить для того, щоб розбудити таланти і підкорити світ своєю геніальністю і неординарністю.
На любовному фронті бурі пристрастей і урагани визнань — ви подобаєтесь усім без виключення. Втриматися від яскравих романів практично неможливо, але ви повинні бути насторожі — ловеласи й інші хитрі люди в рік Собаки активні. Але любов, як відомо, переможе будь-яку неприємність — фліртуйте, створюйте міцні стосунки, і частіше поглядайте на небо: лелеки вже видивляються, куди б приземлитися. Діточки, народжені в 2018 році, будуть міцненькі, і дуже, дуже симпатичні.

Фінансова ситуація в рік Жовтого Земляного Собаки непроста — курси бухгалтерів не завадять, адже всі ці доходи, витрати та інші тонкощі потребують постійного контролю. Грошова злива і золотий град вже близько, але слід проявити активність — доведеться побігати, щоб встигнути впіймати всі купюри і коштовності до того, як нагряне податкова. А далі в житті все, як в казці — бажаєте, грязьові ванни, бажаєте, масажі з натираннями.

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Кабана

Повернутися на сторінку Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *