Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Дракона

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Дракона

Більшість Драконів мають чаклунський дар, а в рік Жовтого Собаки ваші магічні здібності збільшаться у декілька разів. Можете начаклувати собі нову посаду, або справу, яка приноситиме немислимий дохід. Конкуренти наївно думають, що Дракони витають в хмарах, але зірки знають, що з неба краще видно — крилаті розгледять усі задуми суперників. Дракони творчі, і в 2018 році вас чекає слава і визнання. Але крильця іноді корисно міняти — приміром, сьогодні ви пурхаєте в художній галереї, а завтра ви можете блиснути талантами серед поетів, або прозаїків.
У рік Собаки Дракони можуть похвалитися успіхами в любовній сфері. Дихайте вогнем і грізно розмахуйте крилами — залицяльники потрапили під ваші чари, і пробачать усе, що завгодно. Але не розповідайте про три голови — прихильники побоюються розумних, і, чого доброго, втечуть прямо з палацу одружень. Інтелектом можна блиснути пізніше, коли вщухнуть крики Гірко, і гості розійдуться. У сімейних Драконів в 2018 настануть щасливі часи. Лелеки нашорошилися, і примчаться до вашого гніздечка за першим покликом. Літні родичі теж готуються до зустрічі із спадкоємцями — бабусі нав’язали гору шкарпеточок, а дідусі засіли в майстерні, і стружуть солдатиків для майбутніх онуків.

Дракони створіння незалежні, і природно, вам подобається, що гаманець розпух від безлічі купюр, а на картку нескінченно падають гроши. Капіталів вистачить і на шикарний палац, і на царський наряд, і на нескінченні подорожі. От як раз в поїздках вас і чекають основні сюрпризи — нові знайомі виявляться впливовими і солідними, і обов’язково зведуть вас з корисними людьми. А як же підробіток? — запитають неспокійні Дракоши. Не хвилюйтеся, окрім основної діяльності у вас з’являться тисячі занять, правда, працювати потрібно головою (чи трьома, як забажаєте).

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Дракона

Повернутися на сторінку Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *