Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Бика

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Бика

У 2018 році Бики зуміють проявити свої таланти і здібності, а Земляний собака допоможе вирішити проблеми. Впертість Бичкам не позичати, і в рік Жовтого Собаки ви здолаєте будь-яку перешкоду. Але ось ріжки вам не знадобляться — конкуренти непритомніють від одного вашого виду, а шахраї готові провалитися крізь землю від сорому. Багатьом Бикам забажається чого-небудь новенького — нічого соромитися, адже ви досить довго носили маску непробивних і непохитних, можна і політати, якщо є бажання. У творчості якраз маса незайнятих ніш — пробуйте, і не бійтеся помилитися.
На любовному небосхилі для чарівних Бичків цілодобово сяє загадковий і романтичний Місяць — в рік Земляного Собаки вас чекає море яскравих і незабутніх побачень. Але ось від владності в спілкуванні бажано позбавитися — вірні прихильники і такі готові бігти в РАГС на першу вимогу. Хвостик у Жовтого Собаки крутиться, як пропелер — хазяїн року ворожить нову любов і зустріч з лелеками. У сімейних Биків взагалі ідеальне життя — холодильник повний свіжої зеленої травички, в коморі пакунки на цілий рік. Їстівні запаси знадобляться — гості у Биків не переводяться: то друзі нагрянуть, то рідня прилетить.

Вдача не залишить великодушних і добрих Биків і у фінансовій сфері. До ваших копитець раз у раз прилипатимуть купюри, так що поглядайте періодично під ноги. Жовтий Собака, на жаль, складається не із золота, але без своєї опіки вас не залишить. Земляний хазяїн 2018 року давно намалював карту, по якій Бики знайдуть клади. Так що, можете радісно мукати і мчатися за коштовностями. Зірки відкриють секрет — усі багатства у вас в голові, головне, вивудити найцікавіші, оригінальніші і творчі ідеї, і скоріше утілити їх в життя.

Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік для Бика

Повернутися на сторінку Східний (китайський) гороскоп на 2018 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *