Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Змії

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Змії

Для мудрих і чарівних Змій, рік Півня принесе багато цікавого. Червоний Вогняний Півень обожнює Змій, які спокійні і незворушні, але в потрібний момент і жало покажуть, і зашиплять, якщо знадобиться. Незнаючій людині Змії можуть здатися ледачими, але зірки знають, що ви накопичуєте сили для чергового ривка. У 2017 році багатьох Змій чекає вдача в професійній сфері — можна і справу власну відкрити, головне, вдумливий підхід, але з цим у вас проблем не буде. Зміям в рік Півня бажано підвищувати рівень освіти — розум плюс інтуїція, і ось ви на вершині влади.

У любовній сфері Півень не залишить милих Змій — шансів зустріти довгоочікувану половинку буде багато. Змії мають дар ясновидіння, і розгледіти потрібну людину не складе труднощів, якщо що, Червоний Півень вкаже крильцем на обранця. Сімейні Змії насолоджуватимуться ідеальними стосунками з родичами. Багатьом Зміям Півень прокукурікає про поповнення в сімействі — наглядати посаг для малюків можете прямо зараз. Діточки, народжені в 2017 році, будуть незвичайними — маленькі генії почнуть дивувати щасливих батьків з перших днів появи на світ.

Що стосується грошей, то у Змій немає приводів для занепокоєння — в рік Півня грошовий дощик стане частим явищем. Не забувайте про приказку — чим більше даєш, тим більше отримуєш. Не обов’язково роздавати капітали направо і наліво, але іноді корисно займатися добродійністю. У 2017 році Змії можуть здійснити мрії про подорожі — вдасться відвідати пару екзотичних курортів. Накопичувати в рік Півня бажано з розумом — можете прикупити квартирку, або вкластися у вигідне підприємство. Усе, що завгодно, тільки не тримайте пачки під матрацом.

Гороскоп на 2017 рік для Вогняної Змії

Роки народження : 1977 рік.

Вогняний Півень благоволитиме Зміям зі своєї стихії, і з перших днів року ви відчуєте його турботу. Вигідних пропозицій буде багато, контракти сипатимуться, як з рогу достатку, а ділові партнери вишикуються в чергу, щоб потрапити до вас на прийом. Успіх може закрутити Вогняним Зміям голову — дивиться, конкуренти не дрімають, і чекають ваших промахів. Півень примчиться на допомогу, і клюне нахаб, але сили краще приберегти для важливих справ. Вогняні Змії можуть добитися успіху в творчості — Півень в захваті від ваших геніальних ідей, і допоможе у будь-якій справі.

Вогняні Змії — істоти ніжні, і в рік Півня вас оточуватимуть прихильники, готові захищати і оберігати від незгод. Намагайтеся бути розбірливіше, Півень відсіє небажані елементи, але декілька нав’язливих залицяльників може просочитися. Хоча, чим погано виходити з під’їзду і спотикатися об шикарні букети, або прокидатися щоночі від любовних співів невдалих залицяльників і від криків сусідів. У сімейних Вогняних Змій ситуація в рік Півня шикарна — лелеки летять наввипередки, встигніть обирати: хлопчика, або дівчинку, а може бути, бажаєте відразу двійнят?

Запити в рік Півня у Вогняних Змій збільшаться, але не хвилюйтесь — фінансів вистачить, ви ще і з зірками поділитеся, віддячивши за гарний прогноз. До хазяїна 2017 року за порадою йти не доведеться — вигідні угоди ви чутимете за версту, а якщо і буде печаль, так тільки про те, куди витратити. Тут на допомогу поспішають знайомі, і далекі родичі — усім терміново знадобляться круті машини і золоті прикраси. Будьте розбірливі — допомагати потрібно з розумом. Заради експерименту вберіться в лахміття — усі миттю випаруються, і у вашому оточенні залишаться лише ті, кому ви дороги без жодного багатства.

Гороскоп на 2017 рік для Водяної Змії

Роки народження : 1953 рік і 2013 рік.

Водяні Змії в рік Півня можуть залишити проблеми у минулому і почати будувати своє майбутнє. Півень допоможе в професійній сфері — Водяні Змії миттю доб’ються визнання на роботі, якщо перестануть скромничати. Водяні Змії істоти добрі — це притягне в життя багато позитивних людей, але і декілька недругів пробереться, так що будьте акуратніші. Півень поважає Водяних Змій за ваше прагнення до незалежності. Тим Змійкам, яким набридло працювати на дядька, хазяїн 2017 року в дзьобику принесе цікаві бізнес-плани — вперед, і з піснею, вдача не за горами.

У любовній сфері Вогняний Півень надихне Водяних Змій на подвиги. Вільним Змійкам забажається чогось більшого — серед ваших залицяльників знайдуться гідні претенденти на звання майбутнього партнера по шлюбу. Сім’ї, створені в рік Півня, будуть міцними і щасливими, а навіть якщо ви не дістанетеся до РАЦСу, хвилюватися не потрібно — взаємовідносини з протилежною статтю будуть яскравими і романтичними. Змійки, які давно в шлюбі, забажають урізноманітити стосунки з обранцем — Півень нині не жадібний.

З фінансами в 2017 році усе непросто, але у Водяних Змій немає приводу сумно згортатися в клубочок — грошей вистачатиме на усе, головне, щоб ви не заплуталися у бажаннях. Несподівано вам забажається відгриміти шикарну сауну на новій дачі, а через день ви почнете мріяти про Кадилак. Будьте послідовними, і усе складеться відмінно — тут вам і розваги, і вигідні угоди, і приємні покупки. До речі, скоро фінанси знадобляться на дещо важливіше — як, хіба зірки ще не повідомили про поповнення у Водяному сімействі?

Гороскоп на 2017 рік для Дерев’яної Змії

Роки народження : 1965 рік.

Вогняний Півень в захваті від Дерев’яних Змій, він проявлятиме турботу акуратно, щоб ненавмисно не обпалити ваші дерев’яні спинки своїм полум’ям. Не дивуйтеся, якщо в 2017 році несподівано проявляться знайомі, які добилися висот у діловому світі, — Півень провів з ними серйозну роботу, і вони від вас не відстануть, доки ви не погодитеся на вигідну співпрацю. Немає бажання йти із звичної роботи? Не біда, Півень і тут постарався — Дерев’яні Змії будуть в улюбленцях у боса, і скоро почнеться ваше сходження кар’єрними сходами.

Робочі справи відвернуть Дерев’яних Змій від любові і романтичних хвилювань, і одного гарного дня ви дуже здивуєтеся — серед прихильників почнеться війна за вашу увагу. Деяким Дерев’яним Зміям так повезе, що Вогняний хазяїн 2017 року вам заздритиме — навіть він не отримує стільки подарунків. Сімейні Змії купатимуться в любові і обожнюванні своїх домочадців, але і ви намагайтеся, і включите свою Дерев’яну фантазію — рідня буде рада будь-якому сюрпризу. У рік Півня можна замислитися про спадкоємців, головне — бажання, а вже Півень миттю підморгне потрібному лелеці.

Щоб досягти успіху у сфері фінансів, Дерев’яним Зміям бажано довіритися своїй інтуїції — в рік Півня вона зашкалюватиме. Ви з легкістю знайдете проекти, які приносуть хороший прибуток, але важливо не забувати про вірну команду. Півень підшукає пару розумних і надійних юристів, а з іншим вам доведеться розбиратися самостійно. До багатства Дерев’яні Змії відносяться без фанатизму, ви з легкістю заробляєте, і так само просто розлучаєтеся з капіталами — грошові боги оцінять такий підхід, і купюри траплятимуться на вашому Дерев’яному шляху досить часто, і загалом, зеленого кольору.

Гороскоп на 2017 рік для Земляної Змії

Роки народження : 1929 рік і 1989 рік.

У рік Півня Земляні Змії можуть досягти успіху у будь-якій справі, важливо лише проявляти ініціативу. Не бійтеся постійно знаходитися на передовій — як інакше потрібні люди помітять вашу Земляну персону? Вогняний Півень може обсипати ваші Земляні спинки різнобарвними пір’їнками, для надійності, але краще все-таки бути активніше. У 2017 році Земляні Змії будуть повні ідей і планів — шукайте партнерів, і за допомогою вірних друзів ви швидко підкорите будь-яку вершину. Рік Півня хороший і для творчих справ — Земляні Змії швидко розберуться, яка діяльність виявиться найбільш необхідною.

Із-за вічної зайнятості на роботі, у Земляних Змій можуть початися складнощі з прихильниками — залицяльники почнуть нити і завалювати вас претензіями. Не засмучуйтеся — найміцніші залицяльники витримають, і серед них ви можете обирати гідного кандидата. Весільну церемонію краще не відкладати — навіщо чекати наступного року, якщо під час правління Півня можна створити відмінну сім’ю. Тим Земляним Змійкам, які мріють про спадкоємців, в 2017 році повезе. Навіть якщо усі лелеки відправляться у відпустку, Півень змінить оперення, і особисто доставить згорток з довгоочікуваним немовлям.

Але немовлят потрібно чимось годувати, і іграшки купувати, і няні платити — обурено зашипіли Земляні Змійки і замислилися. Заховайте невдоволення — невже Півень про це не потурбується? Фінанси не виспівуватимуть ні романси, ні серенади, купюри сипатимуться на вас нескінченним мовчазним дощем. Але з печі доведеться злізти, адже багаті ділові партнери не приїдуть до вас на джипах, щоб поклацувати насіння і видати пару мільярдів за красиві очі. Підробітку і вигідних угод у Земляних Змій буде, достатньо, головне — уважно дивитися на всі боки і вчасно помічати дівчину Вдачу.

Гороскоп на 2017 рік для Металевої Змії

Роки народження : 1941 рік і 2001 рік.

Металевих Змій Півень візьме під Вогняне крильце, вам потрібно лише частіше виглядати і збирати подарунки. Організаторські здібності Металевої Змії в 2017 році будуть на висоті — авторитет в колективі, відношення боса і захват з боку ділових партнерів: це лише мала частина благ, які вас чекають. Для Металевих бізнесменів і підприємців в рік Півня сяятиме зелене світло — будь-які справи приведуть до відмінного результату. А як же ми? — запитають творчі Металеві Змійки. У вас усе в ажурі — Півень особисто постелив червону доріжку, можете сміливо рухатися по дорозі до слави!

У любовній сфері можуть виникнути розбіжності, але не поспішайте показувати Металеві жала — суперечки будуть серед прихильників, які почнуть битися за вашу прихильність. Розберіться що важливіше — нескінченні яскраві романи, або скромні і милі прогулянки під Місяцем. Вогняний Півень створить для Металевих Змій ідеальні умови — можна і в РАЦС прогулятися при бажанні, з реєстраторкою хазяїн 2017 року домовився, і вас розпишуть без черги. Що говорити — Півень і з лелеками провів збори, так що будьте готові до безсонних ночей.

Рік Півня — час грошових вдач для Металевий Змій. Змійкам може повезти в лотерею, не полінуйтеся прикупити декілька квиточків. З витратами Металевим Зміям слід бути акуратніше — два нові комп’ютери це добре, але телевізори в кожній кімнаті, включаючи туалет, це вже перебір. Чом би вам не випробувати себе в новій діяльності — Металева інтуїція підкаже вірне рішення, і хобі може перетворитися на джерело заробітку. Місцеві багачі в паніці побігли за порадою до Вогняного Півня, але ви-то у нього в улюбленцях, так що усе нормально!

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Змії

Східний (китайський) гороскоп на 2017

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Щура

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Бика

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Тигра

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кота (Кролика)

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Дракона

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Змії

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Коня

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кози

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Мавпи

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Півня

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кабана

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Собаки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *