Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Тигра

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Тигра

Тигри народ гарячий і імпульсивний і, звичайно, Червоний Вогняний Півень в рік свого правління не залишить це горде створення без нагляду. Ті, хто народжені в рік Тигра, завжди йдуть до своєї мети. Ви і дня не можете прожити без пригод, і Півень з радістю створить умови, де ви можете проявити рішучість і прагнення до перемоги. Професійна сфера в 2017 році буде наповнена захоплюючими подіями — Тигри можуть стати керівниками у будь-якій сфері, важливо лише визначитися з тим, що саме вам потрібно.

Смак до ризику штовхає Тигрів на авантюри і в любовній сфері — Вогняний Півень дозволить вам розгулятися на повну. Вільні Тигрята в 2017 році будуть на вершині блаженства — численні знайомства, пристрасні романи і зустрічі це лише мала частина задоволень, які припас Тиграм хазяїн року. Сімейні Тигри також можуть довіритися Півневі — радісних подій буде досить для того, щоб ви відчули себе щасливими. Ну, і звичайно Півень побалує багато пар народженням діток — немовлят, народжених в 2017 році, Півень забезпечить багатим посагом — чада будуть розумними і здоровенькими.

Хоча Тигри відносяться до грошей спокійно, в рік Півня вони здатні заробити статок. Головне, не тринькати кошти на нісенітниці, а вчитися рахувати гроши, довіряючи частину капіталів надійним банкам. У 2017 році Тигрятам важливо прислухатися до своєї інтуїції — вона, на пару з дбайливим Півнем, підкаже вірні рішення і убереже від небезпечних угод. Багато Тигрів зуміють вирішити житлові проблеми — чим не привід повеселитися і віддячити дбайливому Червоному Півневі вечіркою, влаштованою в його честь?

Гороскоп на 2017 року для Вогняного Тигра

Дата народження: 9 лютого 1986 року — 28 січня 1987 року

Вогняні Тигрята ходитимуть в улюбленцях у Півня. Ще б пак — одна стихія, та і за характером Вогняне Тигри симпатичні хазяїну 2017 року. У ділових партнерів Тигрів складеться враження, ніби ви перевіряєте удачу на міцність — постійна тяга до ризику і нескінченні авантюри. Як відомо, Фортуна любить сміливих, так що відкидайте обережність і мчіться вгору кар’єрними сходами з властивим вам завзяттям і відвагою. Мало того, що нинішня робота Вогняних Тигрів буде статусною і престижною, так ви ще отримуватимете від неї задоволення.

Що ж з любов’ю? — запитають романтичне Вогняне створіння. Півень і тут не підведе — зелене світло горітиме увесь рік для весілль і зачаття діточок. Тигрятам, які не готові до створення сім’ї теж не варто хвилюватися, — прихильників буде досить, щоб ви могли насолодитися і романами і легковажними побаченнями. Сімейні Вогняні Тигри увесь рік будуть, немов ласкаві котята — навіть сердита рідня старшого покоління в рік Півня змінить гнів на милість і підтримуватиме вас у будь-чому. Так що, можете будувати будинок, саджати дерева і так далі, за планом.

Купаючись в сімейному щасті, Тиграм не потрібно забувати і про фінансову сферу — вигідних пропозицій в рік Півня буде багато, і ви зможете обрати найбільш відповідну для себе діяльність. Тільки Тиграм слід пам’ятати — Вдача пані мінлива, і потрібно менше роздумувати, і частіше діяти. Від всяких шахраїв і шкідників Вогняний Півень вас захистить — нечесним людям взагалі нічого робити поряд з чарівними Тигрятами. «Великі гроші — відмінний відпочинок» — це правило Тиграм потрібно запам’ятати і періодично влаштовувати собі вихідні. З розмахом, веселощами і властивим вам шиком!

Гороскоп на 2017 рік для Водяного Тигра

Дата народження: 5 лютого 1962 року — 25 січня 1963 року

Водяні Тигри — діти ніжні і сентиментальні, і навіть в питаннях бізнесу бувають м’якими і занадто довірливими. Але Вогняний Півень нікому не дозволить образити смугастих — конкуренти розбіжаться хто куди. Водяних Тигрят поважатимуть усі навкруги: від керівника до обслуговуючого персоналу, так що ви можете підійматися кар’єрними сходами спокійно — заздрісників і ворогів на сходинках не зустрінеться. Вдача в 2017 році супроводжуватиме вас на усіх ділових переговорах і зустрічах — гарчати на партнерів не доведеться.

Водяні Тигри в любові прагнуть до ідеалу, що ж — в рік Півня ви можете насолодитися життям. Вільні Водяні Тигри з легкістю заводитимуть романи і зачаровуватимуть усіх підряд — тільки не заграйтеся, і якщо з одного прихильника ви перескочите на іншого, намагайтеся з кинутим залицяльником залишитися друзями. Хазяїн 2017 року зробить усе, щоб ви не нудьгували – рік буде наповнений побаченнями і знайомствами. Ну а сімейні Водяні Тигрята можуть грітися в теплій домашній атмосфері — Півень наворожить і обожнювання з боку партнера, і повагу усіх членів сім’ї. До речі, потрібно поговорити з обранцем про спадкоємців.

Якщо розмова зайшла про поповнення в сімействі, то виникає закономірне питання: де ж узяти грошей? Червоний Вогняний Півень потурбувався про це з перших днів свого правління — хтось з Водяних Тигрят стане переможцем лотереї, комусь віддадуть давній борг, а деякі Тигри отримають гарну пропозицію про підробіток. До того ж, таких геніїв, як ви ще шукати — та будь-який олігарх буде щасливий підкинути вам пару мільярдів, аби ви поділилися своїми фантастичними ідеями.

Гороскоп на 2017 рік для Дерев’яного Тигра

Дата народження: 23 січня 1974 року — 10 лютого 1975 року

Дерев’яні Тигри в рік Вогняного Півня можуть відчути себе щасливцями — а чому ні, якщо хазяїн року вирішив перекласти на себе майже усі ваші проблеми. Він і нову посаду вам підкине, і з конкурентами домовиться, і колег переконає в тому, що ви гідні тільки поваги і любові. Не хвилюйтесь, ваші душі за такі блага Півень не зажадає — всього що потрібно: наполегливість і віра в себе! Удача в кар’єрі і успіх в професії автоматично піднімуть самооцінку — не загордіться, і залишайтеся такими ж милими і добрими.

З любов’ю усе складеться чудово — Дерев’яні Тигри будуть грайливі, як котята, і протилежна стать падатиме штабелями у ваших пухнастих лапок. Вільні Дерев’яні Тигри можуть спробувати себе в ролі женихів і наречених — Півень з великим задоволенням зведе вас з половинкою. У Дерев’яні Тигри, які мають штамп в паспортах, в 2017 році буде багато шансів для того, щоб поліпшити стосунки з обранцем. Менше гарчіть, і як результат, — до вас прилетить зграя лелек з блакитними і рожевими згорточками.

Вогняний Півень любить гроші, і вони відповідають йому взаємністю. Хазяїн 2017 року щедрий — він поділиться з Дерев’яними Тиграми, ви навіть відмовлятися будете, боячись, що капіталів виявилося забагато. Дають — беріть, і не хвилюйтесь, що у вас болітиме голова від думок: куди витрачати фінанси? Над цією проблемою б’ються кращі уми людства, але якщо в гаманці шарудить пачка зайвих купюр, питання миттю відпадають. Наприклад, хто може завадити вам, розважитися? — таких людей не знайдеться. Коло знайомих збільшиться — будьте акуратніші і пам’ятайте приказку про те, що один старий друг краще, ніж парочка нових приятелів.

Гороскоп на 2017 рік для Земляного Тигра

Дата народження: 28 січня 1998 року — 15 лютого 1999 року

Земляні Тигри найнаполегливі і терплячі — Півень зробить усе, аби ви посміхалися. Так що купуйте дорогий шампунь для своєї шубки — красуватися доведеться часто, і отримувати дипломи і премії ви будете, мало не кожен місяць. Земляні Тигри можуть турбуватися про те, що з новою посадою і ворогів додасться — заспокойтеся, нічого подібного не очікується. Ну, буде там пара конкурентів, але вам навіть грізний рик не знадобиться — Вогняний Півень вирішить проблеми без бою. Бажаєте в 2017 році свій бізнес? — буде вам і бізнес. Можете хоч шоколадну фабрику викупити — Півень в курсі, які ви ласуни, так що допоможе.

У солідних костюмах і з серйозним виразом обличчя Земляні Тигри стануть здобиччю для протилежної статі. Якщо ви ще не пізнали щастя шлюбу, то Півень відкриє для вас двері в казку — тільки не випускайте кігтики, щоб не злякати прихильників. Зірки із задоволенням погуляють на вашому весіллі. А у сімейних Земляних Тигрів зелене світло взагалі не вимикатиметься. Бажаєте діточок? — будь ласка. Мрієте поїхати з коханим на острови? — та хоч кожен місяць. Причісуйте свої смугасті спинки і вперед — до радості, ніжності і гармонії.

Грошей вистачить і на подорожі, і на квартири, і на яхти — після цих слів Водяні Тигри радісно потягнулися і розслабилися. А розслаблятися якраз не варто — усі ці принади життя на блюдечку Червоний Півень не принесе. Але Вогняна пташка допоможе у будь-якій справі, так що оплата буде гідною. Відкладати капітали в 2017 році буде не зайвим — повірте, олігархи теж не щодня їдять полуницю з шампанським.

Гороскоп на 2017 рік для Металевого Тигра

Роки народження: 17 лютого 1950 року — 5 лютого 1951 року; 14 лютого 2010 року — 2 лютого 2011 року

Металеві Тигри сильніші за своїх побратимів, а в рік Вогняного Півня ваші можливості збільшаться у декілька разів — адже вогонь загартовує метал. Скористайтеся шансами, які підкине доля в 2017 році, — досягти успіху можна практично у будь-якій сфері. Захотіли свій ресторан? — орендарі миттю знизили плату за квадратні метри, а кращі кухарі встали в чергу, аби попрацювати у вас. Мрієте про салон краси? — стилісти вже летять попереду літака, аби встигнути обійняти посаду під вашим керівництвом.

Кар’єрні питання, бізнес-плани та інші радощі життя ділових людей відніматимуть у Металевих Тигрів багато часу, але хіба може Півень у свій рік залишити когось без любовних пригод. Чекайте, Мадам Любов ось-ось постукає у ваші двері, правда за нею маячитиме Старенька Ревнощі. Але ви знаєте за собою цю слабкість, і намагатиметесь утриматися від з’ясування стосунків — Вогняний Півень дуже не любить скандалів. Півень дружить з усіма птахами на світі, а в улюбленцях у нього лелеки — чекайте їх прильоту: в 2017 році ці пташки будуть на рідкість активні.

Півень обіцяє шикарну фінансову ситуацію, але Металевим Тиграм бажано докласти зусиль — зустріньте 2017 рік з розмахом. Хазяїн року оцінить ваш щедрий прийом — новорічні витрати окупляться швидко. Процвітання приносить не лише радість, ще і питання з’являться: що надіти на прийом до міністрів, а який подарунок піднести олігархові, з яким ви познайомилися днями? Запити Металевих Тигрів в 2017 році теж збільшаться — двушка в центрі стане затісна, а норкова шуба, куплена місяць тому несподівано стане давити. Витрачайте на здоров’я — Півень усе зрозуміє, і не перекриватиме фінансові потоки!

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Тигра

Східний (китайський) гороскоп на 2017

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Щура

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Бика

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Тигра

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кота (Кролика)

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Дракона

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Змії

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Коня

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кози

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Мавпи

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Півня

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кабана

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Собаки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *