Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Собаки

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Собаки

Для тих, хто народився в рік Собаки, Червоний Вогняний Півень припас багато цікавого. Собаки — народ чесний і надійний, і ці якості допомагають вам в професійній сфері. Будь-який керівник, що поважає себе, не роздумуючи, візьме Собак на роботу. Ті Собаки, які в 2017 році вирішать змінити роботу, повинні гарненько подумати. Звичайно, нове місце завжди привабливо, але ж на старій роботі і колектив вже, як рідний, і бос, хоч і “шкідливий”, але веселий і заводний. Вирішувати тільки вам, якщо що звертайтеся за порадою до Півня — він завжди підкаже і допоможе.

У любовній сфері Собак чекає багато пригод. Собаки люблять стабільність, і Півень врахує це, коли писатиме сценарій для сімейних. Проблем в особистому житті практично не залишиться, а якщо і з’явиться клопіт, то загалом, приємний. Собаки, які перебувають в шлюбі, не витимуть на місяць від нудьги — Півень влаштує усе якнайкраще. Вільним хлоп’ятам Півень приготував сюрпризи — тут вам і Собаче весілля, і численні романи, загалом, на ваш вибір. До речі в 2017 році Собаки можуть замислитися про потомство — в пологових будинках вже усі очі прогледіли, чекаючи, коли ви відвідаєте цей чарівний заклад.

У Собак немає тяги до грошей, ви здатні прожити на мінімумі, ніскільки не засмучуючись. Але хіба Півень дозволить вам залишитися без нової будки, і смачного корму? Підробітку в рік Півня буде багато — ви забезпечите себе і красивою будкою, і цукровими кісточками. Собаки готові безкорисливо допомагати усім навкруги, і в 2017 році Фортуна це оцінить: люди вирішать вам віддячити — хтось запропонує вигідну співпрацю, а деякі благатимуть, щоб ви прийняли участь в лотереї або прибутковому підприємстві. Час брати лопату і поряд з будкою викопувати ямку, щоб приховати накопичення.

Гороскоп на 2017 рік для Вогняного Собаки

Роки народження : 1946 рік і 2006 рік.

Вогняні Собаки — сміливі і відважні створення, ви готові вступати у бій, не замислюючись про наслідки. Проте в 2017 році боротися за місце під сонцем вам не припаде — Вогняний Півень потурбується про дітей зі своєї стихії. Ви прямолінійні і чесні — з таким набором важкувато створити свій бізнес, але тільки не в рік Півня. Хазяїн 2017 року зробить усе, щоб Вогняних Собак оточували хороші люди — команда у вас підбереться чудова. Бухгалтера ні копійки не візьмуть із загальних грошей, а юристи навчаться перевіряти текст, який навіть ще не надрукований.

У любовній сфері Вогняних Собачок чекають приємні зміни. Можете чистити шерстку і купувати новий нашийник — на горизонті ось-ось з’явиться довгоочікувана половинка. А услід і лелеки підтягнуться, так що будочку потрібно розширити, а можна і нову будку купити — як забажаєте. Сімейне Вогняне створення буде вдячне Півневі за щасливе життя, яке він для них влаштував. Собаки досягнуть душевного спокою, і радісно проводитимуть час в компанії домочадців. Вогняні Собаки стануть геніями кулінарії — знайомі почули про вашу гостинність, і ваш будинок завжди буде повний народу.

Але ж для того, щоб вражати гурманів майстерністю на кухні, потрібні гроши, і чималі — подумають Вогняні Собачки, і похнюпляться. Не плачте, грошей вистачить не лише на супові набори — щодня в холодильнику будуть свіжі фрукти, і мяско усіх сортів. Півень підкидатиме купюри досить часто, а вже знайти гроши не проблема — в 2017 році у вас буде справжній нюх на прибуткові справи. Вогняним Собакам бажано позбавитися від зайвої довірливості — де гроші, там і шахраї, так вже влаштований цей світ. Іноді можна і зубки показати — деяким нечесним цього буде досить.

Гороскоп на 2017 рік для Водяного Собаки

Рік народження : 1982 рік.

Водяні Собаки в рік Півня можуть бути спокійні — проблеми безробіття вас не торкнуться. Справ буде багато, але будь-яка діяльність доставить вам радість — ви станете майстрами скрізь, де побажаєте. Бажаєте бізнес? — буде вам і бізнес, і зв’язки, і вигідні контракти, тільки вильніть хвостиком, і Півень примчиться на допомогу. Водяні Собаки завжди живуть в ладу з оточенням, і 2017 рік не стане виключенням — стосунки із співробітниками будуть теплими і дружніми, головне, не допускати зайвої фамільярності, тоді усе складеться добре.
У сфері особистих стосунків у Водяних Собак очікується стабільність. Сімейні Водяні Собаки поліпшать стосунки з родичами, навіть з тими, на кого раніше ви гарчали і не підпускали до житла. Навіщо сваритися, якщо в рік Півня розбіжності можна вирішити мирним шляхом. Тим більше, в 2017 році буде не до суперечок — ось-ось у будинку з’явиться ліжечко з немовлям, що мирно сопе. Вільні Водяні Собаки можуть з чистою совістю бігати по місту і заводити знайомства — усі побачення будуть виключно романтичними, але якщо ви сильно забажаєте, можете добігти до РАЦСу, Півень опиратися не буде.

Водяні Собаки принципові, і ви точно заради грошей не переступатимете через закон. Це і правильно, до того ж, в рік Червоного Півня вас оточуватимуть лише чесні люди, а шахраї почнуть обходити вас стороною (усі начулися, що Водяні Собаки бувають і кусачими). Намагайтеся в 2017 році не відмовлятися від поїздок — в подорожах ви обзаведетеся корисними знайомствами, а там і до вигідної співпраці рукою подати. Репутація у Водяних Собак відмінна — в рік Півня усі ділові люди в окрузі будуть щасливі, укласти з вами контракт.

Гороскоп на 2017 рік для Дерев’яного Собаки

Рік народження : 1994 рік.

Вогняний Півень поважає Дерев’яну Собаку за прямолінійність, але пам’ятайте, що іноді можна і промовчати, адже слухати правдиві розмови приємно не усім. Дерев’яні Собаки найнаполегливіші серед інших — вам і карти в руки, тільки не ховайте тузи в рукави, нехай усе буде по-чесному. Про працездатність Дерев’яних Собак в рік Півня ходитимуть легенди — до вас потягнуться з усіх офісів, аби лише ви поділилися секретами майстерності. Відкривайте свою справу — не помилитеся, адже вам навіть охоронці не потрібні, ви здатні домовитися з найстрашнішими конкурентами.

У любовній сфері у Дерев’яних Собак усе досить цікаво. Прихильників багато, а половинка ніяк не попадається. Як то кажуть, доля і за піччю знайде, але і вам слід проявити ініціативу. Обранець, може вже стоїть за поворотом — включайте інтуїцію, і вперед. Весілля Дерев’яним Собакам краще планувати на кінець року — і обранця краще упізнаєте, і житло встигнете облаштувати. Сімейні Собаки можуть радісно повискувати і виляти хвостиками — у вашому житті настане ідилія. Стосунки з обранцем гармонійні, а лелеки літають туди-сюди — тільки устигай видивлятися своє немовля. Дерев’яні Собаки не відрізняються марнотратством — ви умієте копити і відкладати. Півень в захваті від такого відношення до грошей, пару разів він підкине «зайві» капітали, щоб Собачки могли повеселитися від душі. Проте Дерев’яні Собаки тут же приберуть гроши і почнуть розмірковувати, на що б таке корисне їх витратити.

Розслабтеся, в рік Півня буде багато спокус, і навіть такі серйозні хлопці, як ви, не зможуть встояти. Робіть євроремонт у будці, вирушайте до моря, оновлюйте гардероб — та хіба мало, що можна придумати? Витрачати гроши — це весело, спробуйте, вам сподобається!

Гороскоп на 2017 рік для Земляного Собаки

Роки народження : 1958 рік і 2018 рік.

Земляні Собаки працелюбні і талановиті. Немає такої справи, з якою Земляні Собаки не впораються, а якщо з’являться складнощі, Півень піджене своїх вірних курчат, які вирішать проблеми, і так забовтають конкурентів, що ті втечуть, щоб не слухати нескінченне щебетання пташок. Земляні Собаки в 2017 році можуть приміряти образ керівника — повірте зіркам, нове вбрання буде вам до лиця. Характер у Земляних Собак чудовий — співробітники вас обожнюватимуть, і навіть сердитий охоронець бігатиме до вас в кабінет, щоб ви допомогли розгадати кросворд.

Земляні Собаки стримані в прояві почуттів, але в рік Півня вам забажається почудить і розслабитися. Півень з розчуленням спостерігатиме за Земляними Собаками — фліртувати ви навчитеся, як справжні спокусники, і від прихильників не буде відбою. Не проглядіть свою половинку — обранець давно поклав на вас око, так що швидше відповідайте взаємністю. Для сімейних Земляних Собак Півень склав оптимістичний прогноз: рідня вас обожнює, а в спілкуванні з партнером по шлюбу настане другий медовий місяць. Як результат — зустріч зі всюдисущими лелеками.

У рік Півня Земляні Собаки можуть дозволити собі купівлю парочки нових будок — грошей вистачить, ще й на ремонт залишиться. Та і мріям про подорожі судилося збутися — Земляних Собак з нетерпінням чекають в номерах люкс в найшикарніших готелях світу. Звідкись візьмуться покровителі, яким забажається вас ощасливити, — не відмовляйтеся, ніякої користі у впливових дітей немає, просто ви такі чудові, та і Вогняний Півень замовив слівце. Про шахраїв Земляні Собаки дізнаватимуться лише з телепередач, а вас усі неприємні особи обходитимуть стороною.

Гороскоп на 2017 рік для Металевого Собаки

Рік народження : 1970 рік.

Металеві Собаки народ міцний, а в рік Півня ви і зовсім здатні зрушити гори, в крайньому випадку, прорити підземний хід. У професійній сфері у Металевих Собак не буде спокою, та це вам і не потрібно. Хіба ви зможете незворушно сидіти у будці, поки інші люто домагаються посад з підвищеним окладом. Півень домовився про новий кабінет для Металевих Собак, вам потрібно лише набратися терпіння. Металеві Собаки можуть добитися успіху в творчій сфері — ваші ідеї дорогого коштують, важливо грамотно їх подати.
У любовній сфері у Металевих Собак суцільні свята і фейєрверки. Вільні Металеві Собаки пізнають справжню любов, але і випробування теж будуть — усе по дорослому, вже коли закохалися, так терпіть. Але якщо зумієте дістатися до РАЦСу, можете видихнути — далі за вас візьметься Вогняний Півень, і зробить усе, щоб ви були щасливі. Лелеки в 2017 році на рідкість активні, вони залетять і до вільних, і до сімейних. А якщо пташки і забудуть про Собак, не біда — вхід на капустяні поля відкритий увесь рік, пропуску не вимагають, так що, милості просимо.

У рік Півня Металевим Собакам бажано не пропускати важливі заходи, на які вас раз у раз запрошуватимуть просунуті друзі. На тусовках можна познайомитися з корисними людьми — де зв’язки, там і грошові угоди, і так далі. Загалом, у фінансовій сфері Металевих Собак чекає успіх. Головне, не сидіти на ланцюзі, в очікуванні кісточки — ініціатива, натиск, і усе складеться так, як ви мрієте. Закулісних інтриг в 2017 році не очікується — кому прийде в голову вам шкодити? Усе у ваших лапках, і зірки з нетерпінням чекають запрошення на бал, присвячений черговій вдалій угоді.

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Собаки

Східний (китайський) гороскоп на 2017

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Щура

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Бика

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Тигра

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кота (Кролика)

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Дракона

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Змії

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Коня

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кози

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Мавпи

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Півня

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Кабана

Східний (китайський) гороскоп на 2017 рік для Собаки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *